Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pjakin

Cico Ciciak | 14.02.2016

S niečím sa dá súhlasiť, ale aj tak je to dosť strata času, reagovať na ten zvyšok, čo sú len zase nejaké subjektívne dojmy, nepodložené objektívnymi argumentami! Tých pár súhlasných bodov to nepreváži! S dogmatikom sa neradno zahrávať! Na lgbti+gender aktivitách sa pracuje za oponou v celej západnej "kresťanskej" civilizácii, ale u nás aj vďaka Smeru, ktorý si uvedomuje verejnú mienku Slovákov, moc šancu na rýchly postup nemajú! Či budú mať, alebo nie, to bude závisieť hlavne od spoločnosti a nie od nejakého fírera! Ďalej, už vidím, jak nejaký cigáň bude stavať mosty a opravovať byty za 61 euro! Ak by aj hej, tak je to jednoznačné vykorisťovanie a nielen cigáňov! Ako som už napísal, Smer má aspoň nejaké čísla, aktivity a dosiahnuté veci, samozrejme vzhľadom na to, že Slovensko je neo-kolónia, s ktorými môže operovať/argumentovať! Opozícia ani Kotleba (zatiaľ) nemá nič, len populistické drísty! K tomu Berlusconimu: Nepovedal som, že ako človek je pravzorom "správneho katolíka"! Je úchyl?! Je snáď rkc kňazom?! :DD Neviem, tak dobre ho nepoznám! O Líbyi mám iné info, než tie tvoje všeobecne hysterické šteky! * http://www.novarepublika.cz/2015/07/berlusconi-v-libyi-nebyla-revoluce-byl.html * Na toto som mal silu reagovať, na ďalšie už nie! Vážne sa už radšej nenamáhaj a neodpisuj mi!

Přidat nový příspěvek