Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pjakin

jh | 14.02.2016

v prvom rade, reagoval som na uda, ty si snad jeho hovorca? za druhe, tiez ako tebe sa mi nepaci, ze sa tu mazu komentare. bol by som radsej, keby zostali, a ked uz, tak nech su nejako zrolovane, ale nech si ich moze pozriet hocikto, hoci nemusime s danym komentom suhlasit. inak sa to tu prepadava do tretej cenovej, podobne ako na aeronet.

ale k veci, aj ked reagovat na teba je strata casu:
1. Koľko máš rokov?! Hľadal si už vôbec nejakú prácu?! A teraz nemyslím skrz tatka/mamku!
platim take dane, ze ty ani tolko nezarobis v cistom a to som nikdy, ale nikdy nesiel cez maminku, alebo ocka, alebo cez fica. mna zakaznici vyhladavaju sami, ja ich poslednu dobu odmietam, pretoze rad robim veci poriadne, na 100%.
2. Zavediete "kresťanské" princípy?! A to jest?! :DD
musis si uvedomit, ze ten "krestansky aparat" moze zohrat pozitivnu ulohu pri reakcii na migrantov. takze aj ked s nim aj ja mam problem, tak urcite nie som za jeho okamzite zrusenie
3. Založíte domobranu?! A kto pôjde brániť tento kvázi "štát"?!
za fica urcite nepojdem, to si pis. ale za rodinu pojdem. a ak si ty myslis, ze je tu nejaka armada, ci policia, ktora ta ochrani, tak si poriadne mimo a nemas absolutny sajn, aky je momentalny status. ak sa tu nieco zomelie, tak prave domoobrana by mohla zohrat klucovu ulohu v braneni, pretoze nebudu branit kvazi stat, ale seba, svoje zeny, deti, pojde im o vsetko a vtedy ludia podaju nadskutocne vykony, vid donbas.
4. Inak, do Berlusconi by som až tak moc nekopal, kedže nie je moc pro-americký a to im zrejme hodne vadí a tak ho všemožne očierňujú!
hahaha, pjakin raz povedal, ze taliansko uz nebude posluchat nemecko, aka usa, pretoze sa nejaky renzi na chvilku spatil kvoli utecencom a je to aj kvoli tomu, ze v taliansku bol berluskoni. hahaha. a preco by som mal zozrat vsetko, co pjakin zadre? berluskoni ma na konte lybiu, a je to preukazatelny uchyl, aka bonga bonga akcie. tu mas jedno video, toho zasuvaca na pobavenie: https://www.youtube.com/watch?v=81vQje8bWmo
5. Nesmieš zožrať všetko, čo ti predhodí nejaká mrdkýza..
televizor doma nemam..
6. Alebo, že nezamestnaní budú stavať byty a opravovať mosty - no už vidím, jak nejaký cigáň, čo nič nevie, to bude robiť
sa pozri co robili za komosov. volali ich nejako ze stroj p30d, ci tak nejaako, pretoze vedeli urobit robotu, aj ked nie efektivne. pravda je taka, ze ten kto nemaka, degeneruje, takze ano, nech robia na cestach 3-4 triedy, nech cistia lesy, potoky, nech rozoberaju skladky, ktore vcera zalozili, nieco robit musia, inak sa neda. pecene holuby do huby padat sa nemozu.
7. Napríklad: Zoberieme "parazitom", ktorí nechcú pracovať, dávky! A teraz myslí akých?! Tých, čo nemôžu zohnať prácu na Slovensku, alebo takých, čo skutočne nechcú pracovať?!
toto je na dlhsiu polemiku, jednoznacne makat treba, inak sa fakt degeneruje.
8. lgtbi?
si robis prdel, ze? pripravy su v plnom prude, asi tak..
9. socialne balicky?
si robis opat prdel, ze? neefektivne, predvolebne zgrci, asi tak..
10. tuším najvyšší rast ekonomiky v EU
a ty sa najes z toho hdp? lebo ja nie, takze s tymto na mna fakt nechod..
11. Na viac proste priemerným chápaním, ani morálkou nemajú!
na viac nemaju, lebo ani smer nechce, aby na viac nemali.

snazil som sa v rychlosti zodpovedat na co najviac tvojich otazok, teraz uz idem robit aj nieco uzitocnejsie. maj sa.

Přidat nový příspěvek