Re: Re: Papež a patriarcha Kyril.

Pe-tri | 14.02.2016

Příteli dvě, tři poznámky k věci:
1. Současní vrcholoví představitelé církví mohou být (IMHO jsou) v obraze ohledně blížící se (další dílčí) koncovky pozemské hry a v tomto smyslu s největší pravděpodobností hrají hru adekvátní jejich osobní motivaci. Vyloučit v jejich finálním vyprofilování v tuto chvíli ještě nelze vyloučit ani jednu z možných variant (jak nás minulost učí - překvapení se mohou odvíjet na obě strany).
2. Ano GP zajisté má připraven plán na to, jak imitovat podstatu těchto globálních událostí známých jako tzv. návraty mesiášů, aby jim ovečky opět skočily na lep.
3. Je užitečné zamyslet se nad tím, že současné koncovka není v dějinách pozemské civilizace zdaleka první (avšak je otázkou, zda skutečně není poslední). Z toho pak IMHO vyplývá nevyhnutnost být dostatečně informačně připraven na vývoj událostí. Vnímám to tak, že i tento zdejší web připravuje půdu a každý jeden z nás, zde se angažujících jsme (více či méně uvědomujících si tuto osobní roli) členy mančaftu, který bude v koncovce důležitý. Nejde tedy o doufání ve výsledek, ale o osobní přípravu na přímou účast (respektive její pokračování) v utkání. A právě tato - žádoucí průběh transformační rozvoj přinášející - účast je zase ta naše Živá voda...
P.

Přidat nový příspěvek