Re: Pjakin

Jana | 13.02.2016

Turek to nejspíše udělá, tu pozemní invazi. Hraje o život, bude spoléhat na pomoc NATO a jde o čas, než se uzavře syrskoturecká hranice. Já si myslím, že budeme překvapeni jak mírně na to V.V.Putin bude reagovat. Klidně, s rozvahou, ale ne proto, že by se bál jak naznačujete. Nechce válku a má dost želízek v ohni
- zákon - Asad je stále legitimním představitelem státu
- jenom Rusko je tam v souladu s mezinárodním právem, ostatní agresor
- podpora Kurdů - velvyslanectví v Moskvě
- schopnost se domluvit se skutečnou opozicí Sýrie-pokud tam je
- vyzbrojení syrské armády, zapojení čečenců
- spolupráce s Íránem, tiché dohody s Izraelem, moderní zbraňové systémy,....... a hlavně čas, Rusko nestojí před bankrotem a nepotřebuje válku, potřebuje spolupráci a klid u svých hranic. Co v Sýrii předvedli světu hodně lidí překvapilo. Konec se blíží a všichni chtějí svůj podíl, hodně mi to připomíná konec 2. světové a hrdinné vylodění spojenců.
Takže na rozdíl od Vás si nemyslím, že Putin dělá chyby, pracuje tak, jak v dané situaci může. Vidí dál než na špičku nosu. Červené tlačítko umí zmáčknout každý blb.To je to manévrování a předvídání, o kterém mluví Pjakin a ne strach ze západu. Na rozdíl od Vás přeji Rusům i celému světu Putina ještě dlouhou dobu. A to Vaše pohrdání Slovany, to mluví za vše. Že je někdo slušný a morální, tak je hned zbabělec? A ano, Američané se nebojí žádné špatnosti, ale vše se vrací ve vlnách času jak to dobré, tak to zlé. Co zaseješ to sklidíš.

Přidat nový příspěvek