.

Cico Ciciak | 13.02.2016

Ešte pred tým, než som si pozrel nového V.V. Pjakina, tak mi chodili po rozume nasledovné myšlienky, ktoré sa mi myslím po zhliadnutí potvrdili. A síce, stále mi vychádza ako najlepšia možnosť v nasledujúcich voľbách, Fico so Smerom, než Kotleba s ĽSNS, pretože ak Fico skutočne pracuje (je do niečoho zasvätený) na ciele globalistov a GP, tak tí majú aspoň nejakú snahu a plán (aj keď skôr nehumánny) riešiť všetky tie problémy, ktoré povedzme v moderných dejinách, nasekali, kdežto čo vlastne ponúka Kotleba so svojou "koncepciou", ktorý by tam bol skôr len ako taká brzda? - Zdá sa mi, že len biblický mor skrytý pod, na 1. pohľad, pekne vypadajúcou fasádou zakonzervovaných tradičných "hodnôt". A ako vieme, tak tie "hodnoty" zničili podstatnú časť sveta, duševne ho zotročili/zmrzačili a doviedli na pokraj katastrofy. Dalo by sa aj povedať, že je to ako v tom prísloví: "z bláta do louže", že GP chce zničiť našu kultúru a možno aj nás samotných (respektíve do určitej miery), ale tie tzv. tradičné "hodnoty" zas u mňa predstavujú celkovú (hlavne asi duševnú) stagnáciu, takú pomalú smrť, alebo pomalé umieranie (i keď v dnešnej nahnutej dobe ekologických a iných problémov, to môže už ísť celkom rýchlo do prd...). Skúsme takú teoretickú otázku: Čo by bolo vlastne lepšie, vrátiť sa k tzv. koreňom západnej "kresťanskej" civilizácie a umierať pomaly, alebo nechať GP v európe vybudovať novú, dajme tomu, na iránskom "islame" založenú "kultúru"? Mala by to európa risktnúť? Bola by to celkovo pre ľudstvo až taká katastrofa?

Přidat nový příspěvek