.

Cico Ciciak | 09.02.2016

Aj keby som nepozeral 20 Pjakinov za sebou, tak o nič neprídem! Skutočná zmena musí nastať v kolektívnom podvedomí! Ale to pôjde len veľmi pomaly! V podstate nemám moc dôvod si myslieť, aspoň na základe nám známej his-tórie, že sa človek nejako moc líši od svojho predka, povedzme z pred takých 5000 rokov! Z toho mi vyplýva, že perspektíva je v tomto smere dosť mizerná! Je to údajne dielo Boha, vraj toho najneomylnejšieho! Do čerta s ním! Mal sa ma najprv spýtať, či chcem živoriť na tomto vyjeb... svete, alebo mi mal naopak nadeliť geniálne vlastnosti! Akým právom ma sem vyprdnul cez fotrove gule a materinu kun... a ešte k tomu s takými mizernými vlastnosťami, ktoré mi neumožňujú robiť to, čo by som chcel?! Nech ide do rit... hajz... zasr...! Ešte aj ten sukyn syn gp ma seri..., že už dávno nepresadil cez svojich nohsledov nejaké samovražedné búdky! Takto by úplne na dobrovoľnej báze vyriešil preľudnenosť na tejto zasr... planéte a nemusel by sa takto kadejako obkľukami sra... ako taký koko...!

Přidat nový příspěvek