Re: GP

Vesna | 06.02.2016

Podľa môjho názoru ani nie je ani tak dôležité vedieť kto je GP. Som však človek zvedavý a tiež by som to zo zvedavosti rada vedela. Pre mňa je ale dôležitejšie dozvedieť sa ako pracuje, teda čo a ako robí. Pokiaľ odhalíme ako robí to čo robí, môžeme ho nakoniec poraziť jeho vlastnou zbraňou. Preto pán Pjakin zakaždým vraví, že treba čítať "tučné knihy -o))".
Ja si nemyslím, že GP obzvlášť nenávidí Slovanov. Podľa mňa, mu vadí každý tvor, ktorý myslí a myslenie rozvíja. Slovania akosi vždy mali to, čomu sa hovorí zdravý sedliacky rozum. Mysliaca bytosť so zdravým rozumom preto predstavuje pre GP obzvlášť veľké nebezpečenstvo, pretože ak sa dostane v myslení dostatočne ďaleko, nebude ju vedieť ovládať. Tak ako nám dejiny ukazujú GP zasahuje a vždy s následkom chaosu, rozpadu, vyľudnenia aj pomocou moru alebo prírodných katastrof, zatajovania informácií a pod. a ničí a ničí, aby sa mohlo začať od znova a on mohol ďalej nerušene vládnuť a ovládať. Preto si ho ja súkromne nazývam Globálny predátor - GP. Keď si predostriem pred seba obraz histórie (skreslenej alebo aj nie), tak Rusko bolo najviac pod "paľbou", najviac potápané a ako natruc GP vždy doteraz vyplávalo znova na povrch. Ja to neviem tak pekne učene povedať ako niektorí tuto na Levanete ale takto nejako si to zatiaľ myslím. Avšak čítam a študujem ďalej a možno neskôr sa posuniem a budem si myslieť niečo iné.

Přidat nový příspěvek