Re: Re: Re: Re: Re: protégé

Cico Ciciak | 27.01.2016

Kľúdok človeče, nezabudni pri tom dýchať. :DD A aj tak si myslím, že "Boh" nikomu nepomáha. Na takýto názor a na uvažovanie na tému "Boh" sa nepotrebujem trápiť s nejakou nejednoznačnou hatlaninou ksb/dvtr, z ktorej nerozumiem takmer ničomu a každé jednotlivé slovo, pojem a veta má tak široký význam, že sa ti po prečítaní tej hatmatilky vyrojí ďalších "1000" otázok. Táto teória má snáď patent na rozum, aby som sa nemohol nad týmito vecami zamýšľať aj sám? Sem-tam si z nej prečítam nejaký článok, prílohu, prácu, pozriem Pjakina, Velička, ale nemám čas sa tomu venovať profesionálne, podrobne a celému. Nie som totiž akademik, ani vysokoškolák, aby som porozumel tomu, čo zvládne sotva 1% populácie, pre ktoré je aj koniec koncov tento zbytočne a prehnane komplikovaný generátor náhodných slov, urobený (o tom ma nepresvedčí nik, že je nutné tak jednoduché sedlácke myšlienky kódovať do takých zbytočne a prehnane komplikovaných formulácií). To by bola práca na plný úväzok. To mi za to nestojí. Aj tá analógia so školou dosť pokulháva, pretože v škole sa furt opakuje to isté kol dokola. Na záver ťa ukludním, dnes nemám chuť tu rozoberať nejaké filozofické témy, mám iné starosti, takže dnes máš voľno a nebudeš to musieť čítať. :DD

Přidat nový příspěvek