Re: Re: Nulandova

marx | 24.01.2016

jo,jo len ver tym rozpravkam.Tak ako Pjakin rozpraval o zmene financneho systemu ohladne dlhu Ukrajiny voci Rusku.Doteraz Ukrajina nevyplatila Rusku dlh a nic sa nedeje.USA padne,dolar padne atd. uz to citam 4 roky a nic.A ty si myslis,ze ked bude financna kriza,tak to postihne iba USA?.Zase to postihne cely svet ako v roku 2008 ,uz si zabudol?Premyslaj logicky a drz sa faktov,ked padne USA tak padne Cina.V Cine sa vyraba vela pre USA.Ak padnu usa,tak pre koho bude cina vyrabat? Cely cas tu hovoris o cisarovych novych satoch ale pritom cisar je nahy.A ten vas globalny prediktor co vsetko vie a vsetko riadi,ked to citam tak mi pripadate ako nejaka sekta,ako jehovisti.Co vyznavanie boha vas omrzelo?,tak ste si nasli nieco lepsie-GP.Majte svoj nazor a nestavajte sa znova ovcami.Nemam nic proti Rusku,Putinovi,som proslovansky ale zacinam selektovat zpravy.Divam sa na to realisticky a hlavne sledujem co z toho co som cital alebo videl v nezavislych zpravach a videi sa potom stalo.Pjakin ma dobry prehlad o ukrajine ale ked mu daju nejaku inu otazku,tak zacne ale potom preskoci znovu do ruska,do 2svetovej vojny,atd.To je ako o tom ,ze slon ma chobot ktory sa podoba zizale a potom zacne uz hovorit len o zizale.Takze premyslaj....pretoze uz aj v nezavislych novinach sa zacinaju objavovat voloviny.

Přidat nový příspěvek