Re: Re: sklamanie

Matej | 20.01.2016

Skôr mi išlo o vyjadrenie svojho názoru na to že doteraz som nachádzal na týchto stánkach veci na zamyslenie, ktoré podporujú aby ľudia premýšľali, robili si svoj názor a nepreberali názor mainstrímu.
Tento príspevok ale vo mne vyvoláva hnev, zúrivosť a aj strach a toto sú podľa mňa veci, ktorými sa udržiava stádo v nečinnosti a kvôli čomu som prestal pozeraťtelku.
Súhlasím, že je potrebné aby človek odniekiaľ čerpal informácie ale podľa mňa by to mali byť informácie, ktoré ho posunú vpred a niečo mu prinesú, čo so zlými emóciami nejde. A pri týchto typoch informácii nie je pri tom dôležité či to bolo skreslené, alebo plne pravdivé - dôležité je že čitateľ prestane rozmýšľať nad tým ako robiť veci ináč, resp. čo sa mu deje pod nosom a začne sa rozčuľovať nad tým kam ten svet zase speje a podobné nezmysly.
Ja nemám ilúzie o ružovom svete - ale nasávať takéto negácie mňa osobne nikam neposunú - ale to je len môj názor o ktorý som sa chcel podeliť a každý nech si spraví svoj :)
PS: Podľa mňa aj o negatívnych veciach sa dá písať tak aby to nemalo výzor bulváru, resp. mainstrímu, hlavne keď ich práve kvôli tomu kritizujem

Přidat nový příspěvek