Re: Re: Re: Re: Re: Visegrád

jana 123 | 18.01.2016

ospravedlnuje ta len tvoja absolutna nevedomost a totalna neznalost dejin slovanov a dejin slovakov ako takych. ty si kto vlastne?
Precitaj si :
Jonáša Záborského Dejiny kráľovstva uhorského od počiatkov do časov Žigmundových
Tajné dejiny Slovenska, Slovenov a Sloveniek od Oskára Cvengroscha
Viktor Timura: Zamlčané dejiny

Slovania, nasi predkovia a sloveni boli na tomto uzemí tisicrocia a
este tisicrocia pred biblickym letopoctom a to ze biblicky projekt / nie je to Kristov projekt/ uz tisicrocia prekrucuje
a prepisuje dejiny, miesto toho nam projektuje his-TORiU - odvodene od TORY -TORA - domysli si o co ide...
preco museli horiet kniznice, /ALEXANDRIJSKA .../ preco sa tak usilovala inkvizicia ....
preco bo zruseny slovansky kalendar a zavedeny novy - od udajneho narodenia Krista, co ani nezodpoveda jeho skutocnemu narodeniu - ale bol zavedeny GP ako biblicky projekt
a so skutocnym KRISTOM nema nic spolocne - PO OVOCI ICH POZNATE
Kristus by nikdy nesirli vieru mecom ako kolonizatori v afrike amerike australii....
SOM HRDA NA TO ZE SOM SLOVENKA, SOM HRDA NA SVOJICH PREDKOV I NA SVOJU VLAST a kto nie, tak si svoju vlast skutocne nezasluzi, lebo
ludia ako ŠTUR HVIEZDOSLAV, ZABORSKY , CHALUPKA a vela inych
lebo sedliaci, co uchovali svoju rec, svoju zem, svoje zvyky, svoje piesne, nadherne kroje, nam zanechali poklad
A MY HO MAME UCHOVAT PRE NASICH POTOMKOV I PRE BUDUCE GENERACIE NA OBOHATENIE OSTATNYCH NARODOV

roznorodost je ziaduca . Ked maliar maluje a miesa farby potrebuje ich zachovat vsetky. Ked vsetky farby plasteliny zmiesate do jednej hrce co vam vznikne? nevabna hmota podobna .... exkrementom

Přidat nový příspěvek