2 body

AnsFin | 16.01.2016

1) a) Údajně za 2.světové války němci získali technologii, jak postavit létající talíř. Např. Corez Goode tímto ospravedlňuje v 50. letech střílení na jeden takový talíř nad Washingtonem. Kdy palba probíhala více jako hodinu, je to vyfoceno a bylo vystříleno mnoho munice na talíř, který měl nějakou formu energetického štítu. Poté odletěl neznámo kam.
b) Corez Goode také vypráví o LOC, což je základna na měsící postavená lidmi. A také o základnách na marsu. Údajně tyto základny postavila odtržená lidská civilizace, která už běžně funguje ve vesmíru...
c) Kapitán Byrd při své výpravě na Antarktidu utrpěl drtivou porážku své obrovské armády. Údajně tento jeho neúspěch měli na starosti Němci, kteří se tam za 2.světové války usídlili a údajně mají vyspělé technologie schopné létat ze zemské atmosféry do vesmíru přímo, případně hop způsobem.

Ot.: Jestli tu tyto vyspělé tehcnologie byly, proč GP už dávno neletěl? Na co si přisvojuje celá desetiletí patenty po celém světě jako je volná energie, apod? Nestačilo by mu létat do kosmu způsobem, kterým se tam dostali Němci za 2.světové? Je jeho motivem být déle na Zemi i něco jiného? Nebo je to jen kvůli technologii, která není zatím podle jeho představ?

Ještě mě napadá Otis T. Carr, Victor Schauberger... Ti údajně taky postavili funkčí typy létajících talířů několik dekád nazpět...



2) Dneska se mi zdál sen, který mě později znepokojil... Představte si, že spíte a něco se vám zdá. Já si své sny pamatuji například velice zřídka. Nicméně ve snech mívám tu chopnost, že se můžu zaměřit na objekt svého zájmu tak, jak funguje například objektiv fotoaparátu. Něco vidím, a zaostřím si tak, ať to mám výborně čitelné a čtu tento text. To vše ve snu. Dnes se mi podařilo přečtený text napsat na papír. Slovně to smysl moc nedává a grafická forma zapsaného textu ve snu byla vedena způsobem, jako online diskuze seřazená pod sebe, kdy jde psát odsazené reakce na jiné pisatele... jako tady na levanetu... Co mě znepokojilo je myšlenka, že je člověk odstavován ze svého původního zdroje na zdroj umělý jakým je určitý typ internetové fóra, vyhledávače. V podstatě si dovedu tento přechhod člověka na umělý internet představit jako Biblický plán samozvané elity na vytvoření možné alternativy člověka-biorobota.

Přidat nový příspěvek