Re: Re: Cico Ciciak

Slovan | 14.12.2015

V podstatě na všechny tvoje otázky bych odpověděl ano. Chtěl bych se mýlit ale tvuj projev na mě působí elitářsky. Tzn. jako by ses považoval za ovcím nadřazenýho zasvěcence, který "ví" a nějaké prašivé ovce ho nezajímají. Jenže si položme otázku o co vlastně KSB DVTR tvůrcům jde? Jde jim snad o machrování ? Chtějí snad ukázat ovcím (případně i GP), že jsou něco víc ? Já si to nemyslím. Byť si nejsem motivy tvůrců úplně jistý (jsem i ochotný připustit, že jde o dílo GP), v každém případě si myslím, že KSB DVTR má za cíl působit nějakým způsobem na ovce a dovést je ke změně myšlení. Jenže tím se opět dostáváme k mému předešlému přízpěvku. Ano ovce nic z toho o čem se tu bavíme nezajímá. Mají jiné starosti. Jenže ovce jsou poplatné vhodnému marketingu a PR. A bílé ovce mají stále svou genetickou paměť. Sice o ní neví, ale je tam. To je hlavní důvod, proč nám jde GP po krku. Proto si myslím, že vhodně podaným marketingem lze ovce zaujmout zabývat se především svými dějinami a dějinnými souvislostmi. Vzbudit v nich hrdost ke svým předkům, kteří kdysi dokázali proti GP předkům zvítězit. A mohli by zvítězit znova. Za předpokladu, že se spojí a že budou mít stejný cíl.

Nebo si snad myslíš, že jen hrstka "zasvěcených" do KSB DVTR něco zvládne ? Navíc, když zdaleka není jisté pro koho vlastně tvůrci makají ?

Přidat nový příspěvek