Re: Cico Ciciak

Pe-tri | 13.12.2015

Hmm, ale tahle diskuse tu přece už byla mnohokrát, takže please případné upřesnění k mému pochopení tebou řečeného (tedy k tomu, co mi akceptovat dělá problém):

1. KSB a DVTR neposkytuje totiže jednoduché odpovědi na jednoduché otázky požadované ovcemi. A to je přitom to oč tu běží. - Máš dojem že KSB/DVTR se zabývá jednoduchými otázkami a řídí se požadavky ovcí, respektive mělo by to tak být ?

2. Proto si myslím, že naprostým základem k nějaké výchově je co možná největší upřesnění dějin. - Skutečně si myslíš že ovce zajímá nějaký dějepis ?

3. Pakliže ovce nebudou korektně znát svůj původ a dějinné souvislosti, nemá smysl do nich hustit nějaké DVTR. - Skutečně si myslíš, že účelem,i záměrem či cílem KSB/DVTR (resp. jejich autorů) je do ovcí (či kohokoliv jiného) něco hustit ?

4. Ale dokud někdo jednoznačně neuvede tyto dějinné souvislosti na pravou míru, neukáže prstem na GP a nepojmenuje ho, nemá smysl se o cokoli jiného pokoušet. A musí to být provedeno srozumitelně a jednoduše, tak aby to pochopila když ne každá, tak alespoň většina ovcí. - Skutečně si myslíš, že někdo vůči ovcím (či komukoliv jinému) něco musí ?

5. Troufnu si i tvrdit, že vedy.sk jsou pro ovce přínosnější než KSB/DVTR - to si skutečně myslíš ?

6. Skutečně si myslíš, že cesta vpřed (či výš) vede přes jednoduchou "výchovu" ovcí ?

P.

Přidat nový příspěvek