Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čistě logické závěry

Sio | 09.12.2015

Víte, jsem svobodný člověk. Ne jako vy indoktrinovaný nějakými popy nebo -ismy a opakující nějaké mantry. Pro mě duní prázdnotou především přístup k životu na základě jakékoli indoktrinace. Mou preferencí je používat rozum. Ostatně to je přesně to, k čemu KOB a DOTU vyzývá. K celostnímu vzdělání a používání vlastního rozumu.
A přesně to je nedostatek vinoucí se články a diskusemi na tomto serveru. Je okupován lidmi, které výběrově zajímá jen ta část KOB, zabývající se vírou. Nejspíše většina z nich ani nevnímá, že se nejedná o křesťanství, to je podle KOB založeno na vadném biblickém konceptu. Ti, co to vnímají, jsou až na vyjímky, příznivci různých esoterických učení. Je to pohodlnější než neustálá systematická analýza, přemýšlení bolí. Ale možná je v tom i moje nedopochopení záměrů autorů KOB. A to získat si duše prostější, kterým to rozum nedovoluje pochopit. Moc takové manipulace nemusím, ale historie jednoznačně ukazuje, jak jsou účinné. Milá jill, omlouvám se, ale musím to říci. Skutečné otevření obzorů vás nejspíše ještě čeká. A možná také ne, když nepociťujete nutnost přemýšlet.

Přidat nový příspěvek