Re: Re: Udo

mdok1 | 28.11.2015

Výmena. Keď som tak počúval V.V.P, čo robím zakaždým, skúsil som si vymeniť len miesto a obsadenie. Kádre bývalej KSSZ vymenil za kádre bývalej KSČ a KSS, miesto riadenia presunul z Moskvy do Prahy a BA, ich konanie som si presunul k nám, a vychádza mi toto. Pokiaľ mi dobre pamäť slúži, čomu sa venovali bývalí komunisti, nie všetci podotýkam, ale veľmi výrazná časť. Ako sa dostať do funkcie, ako si urobiť kariéru cez stranu, pretože len tak to bolo vtedy možné, byť podpindosníkom ( perianálnym akrobatom) vyšších kádrov, dostať sa do ÚV, na veľvyslanectvá, poslať deti do Moskvy na štúdiá..potom, po zorganizovanenj výmene moci uplatniť svoje §právo§ na bývalý národný majetok, užívať si to, čo nikdy nevybudovali, potom to popredať na Západ, poslať svoje deti už nie do Moskvy, ale do Paríža, Berlín a Londýna, v politike však slúžiť ďalej, robiť kariéru nie podpindosníctvom UV , ale už iným ÚV, pod iným názvom, ale byť podpindosníkom, stále tým istým čo aj boli..zmenili sa len veci okolo, farby oblekov, pribudli šediny alebo vrásky, ale spôsoby ostali, byť sluhom, vazalom, v mene svojho samourčeného práva sa mať dobre, tak blahobytne ako na Západe sa šplhať po pyramíde davo-elitárnej spoločnosti predávaním, uplácaním, klamaním, ponižovaním a ustavičným hľadaním tej povestnej lúzy, v ruštine diery, kam by sa mohli strčiť. Nie je nám to všetkým, na oboch brehoch rieky Moravy nejaké povedomé?

Přidat nový příspěvek