Re: GP a teorie křesťanství

Hox | 25.11.2015

Tj. máš za to, že pro "emzáky", kteří to tu hypoteticky mají "na povel", neplatí zákony VesMíru? Po pravdě si ani nedovedu představit, dikové to tvrzení...
Jinak s něčím by se dalo rámcově souhlasit, část jsou zbytečné spekulace. Ozvěny předešlé globální civilizace se k nám bezesporu dostaly, jen tvrdit něco konkrétnějšího o tom, co se tam dělo, odkud kdo přišel atd., je poměrně zbytečné.
Co se týká Issy atd., je třeba striktně odlišovat ni(e)kým vytvořený biblický obraz, skutečně napasovaný na astroteologické mýty spojené s precesí a slunovratem, od skutečných vyslanců Jeho. Fakt zneužití osobnosti Issy po jeho smrti k další iteraci zavedených kultů, není důkazem jeho vymyšlenosti, spíše naopak. GP trénoval tuto psychologickou operaci pravděpodobně na testovacím polygonu zvaném "kumránská občina", včetně příslušného pumpovaní scénářů-matric energií pro pozdější aktivaci.
Zkrátka: z pohledu analýzy globálního historického a evolučního procesu nedává příliš smysl tvrzení o vymyšlenosti postav Ježíše, Mohameda atd. a tvrzení o tom že HNVR je "šumák" do toho, co se ve VesMíru děje..

Přidat nový příspěvek