GP a teorie křesťanství

Slovan | 25.11.2015

Jak již jsem psal v jiném příspěvku v jiném tématu, nechci se pouštět do religiozních hádek. Ale přesto mi to nedá - spousta lidí tady neustále mluví o křesťanství, osobě Krista atd. Berou jeho existenci jako fakt. Jenže paradoxně existence Krista je tak strašně nejistá, že téměr hraničí s jistotou jeho neexistence :-) Defakto žádný jeho současník se o něm nezmiňuje, ale hlavně popis jeho zrození, života a činů odpovídá X jiným starším náboženským osobám a ve finále zobrazuje jen popis událostí na obloze. Poměrně detailně se o o problematice hovoří např. zde http://true-lies.blog.cz/0912/puvod-krestanstvi-a-hledani-historickeho-jezise-krista-acharya-s-cast-2 . Je evidentní tedy, že osobu Krista zkompiloval někdo (GP) ve svém zájmu, stejně jako celé křesťanství (a následně islám a předtím judaismus). Bible je také defakto hlavně příručka k ovládnutí ovcí. Starý zákon měl ovce ovládnout prostřednictvím židů, nový zákon prostřednictvím církve.
Na to co, respektive kdo je GP je spousta teorií, já se přikláním k tomu, že jde o zhrzené atlanťany, kteří kdysi prohráli válku s bílou rasou a rozhodli se za a) pomstít a za b) získat absolutní moc nad všemi ovcemi. Ano souvisí to trošku s SAV, ale já je beru jen částečně. Původ člověka vidím poněkud odlišně. Domnívám se, že člověk byl geneticky upravený původní obyvatel Země. Avšak ne nějakými "světlými bohy", ale kolonizátory z Marsu. Z čistě pragmatických důvodů, bylo potřeba pracovní síly, nebo chcet-li otroků, kteří by pracovali pro kolonizátory. Proč z Marsu ? Protože nejrůznější důkazy ukazují na relativně primitivní techniku kolonizátorů (létající prostředky byly hlučné, zanechávali za sebou spoustu kouře a ohně, zbraně byly relativně konvenční včetně jaderných). Usuzuji z toho, že kolonizátoři museli být nikoli zdaleka (jak se domnívá Daniken a jemu podobní), ale naopak z naší soustavy. Technologicky na naší dnešní úrovni, nebo mírně dál. Ale rozhodně ne na cestování napříč galaxiemi... Proč o tom všem mluvím ? Domnívám se, že kolonizátoři nebyli žádní beránci a měli mezi sebou spory, které ústili do mnohdy dramatických válek. A své otroky samozřejmě používali i jako vojáky. A tím se dostáváme konečně k jádru pudla. Podle všeho se kolonizátoři při nějaké příležitosti zlikvidovali navzájem (a nejen na Zemi, odnesl to i Mars) a zanechali tak své bývalé otroky svému osudu. Mezi lidmi jistě byly i velící důstojníci, elita, která převzala vedení po svých bývalých pánech. A začla se nějak vyvíjet v onom pravděpodobně částečně postapokaliptickém světě (zničeném do nějaké míry válkami mezi marťany). Zatímco na starém kontinentě nejspíš slované rozvíjeli řekněmě "pozitivní" společnost fungující v souladu s přírodou, na americkém kontinentě došlo k zotročení jedné rasy druhou (bílá rasa zotročila indiány). Pravděpodobně bývalým otrokům vlezla moc do palic a začli se chovat jako jejich bývalí pánové. Jenže s mocí roste chuť a nejspíš jim nestačilo že je jako "bohy" uctívají "méněcení primitivní" indiáni a rozhodli se ukázat, že mají na víc. A zaútočili na starý kontinent. Jenže válku prohráli, jejich domov u Ameriky (Atlantida) šel do kytek a svět se octnul v ještě víc postapokaliptickém stádiu. Tentokrát se nejspíš vrátil téměř do doby kamenné. Přesto zřejmě elity z Atlantidy přežily a jako nové působiště zvolili Afriku, budoucí Egypt. No a dál už to asi znáte - z popela vybudovali novou civilizaci a s myšlenkou na pomstu stvořili židy jako trojského koně poslaného na starý kontinent s cílem zlikvidovat své přemožitele - slovany.
Čili, ti co tahají v "novodobé historii" za provázky jsou podle mě zhrzení potomci atlantské elity. Mají plán a snaží se ho realizovat. Stůj co stůj, na době kterou to trvá nehledí. Plán je totální moc. A ta se dá realizovat jen bez bílé rasy, protože jen bílá rasa má geneticky danou potřebu svobody. A s tím přímo souvisí i ochrana zdrojů pro budoucí pokolení oněch atlanťanů. Chtějí mít planetu čistou a bohatou pro sebe. Proto musí 90% ovcí zlikvidovat. Bílé a černé primárně a zachovat jen část ze žluté. Protože žlutá je bude s radostí uctívat a bude pro ně s radostí pracovat.

Začal jsem religiozně a stejně tak zkončím - nějaký Stvořitel zřejmě existuje, ale je mimo rozlišovací schopnost nějaké pachtění lidiček na Zemi. Možná existuje i nějaký bejvalý stvořitelům kámoš, který se s ním rozhádal a kterému říkáme Satan, ale opět na něj platí to samé. Nejspíš. Prostě to co se děje zde na planetě je v režii lidí, případně nějakých emzáků. Ale ne v režii Stvořitele. Nebo si myslíte, že by všemocný stvořitel dopustil takový bordel ???

Přidat nový příspěvek