tak si to shrnem

Zorgan | 25.11.2015

Nemohl jsem přehlídnout pochybující příspěvky pod Pjakinem, o skutečné podstatě činů Ruské Federace a obviňování Putina ze spiknutí. Je to smutné, kam se dostala dnešní ovečkářská poslušnost nevědomích pochybovačů.
Říjen 2015 - Tento měsíc došlo na Blízkém východě k mnoha změnám. Zdá se, že hlavní země, sponzorující terorismus, jako jsou Izrael, Saudská Arábie a Turecko, jsou
izolovány. Americká vojenská síla se stahuje z Blízkého východu a zdá se, že celou oblast přebírají Rusové, kteří drtí ISIL sílou a kteří zabili jeho vůdce během 14 dnů od začátku bombardování. Proč jsou všechny tyto změny tak dramatické?
Bylo to v tajnosti plánováno již nějakou dobu. A muselo k tomu dojít ve správnou chvíli a ta přišla a Putin mohl přednést projev v OSN, aby připravil mezinárodní tichý souhlas pro svou misi. Umožnilo to dlouhodobé plánování Východní aliance.
Nebylo to nenadálé, bylo to součást dlouhodobého plánu.

Takže zatím co tu sedí pochybovači u svých monitorů, celý svět se připravoval, na likvidaci skutečných viníků terorismu, likvidující celé země a obyvatelstvo.
To, že jste to nestihli, neznamená, že se nedějou věci dobrým směrem.

Přidat nový příspěvek