Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Putinovi nevěřím

Jaroslav | 24.11.2015

Ne, Romane, nepatřím do žádné církve vedené LIDSKÝMI VŮDCI. Takže nepatřím ani do církve adventistů.
V Bibli je napsáno : " KOUPENI jste za DRAHOU CENU, nebuďte OTROKY LIDÍ " (1. list Korintským 7:23)
Jenom BŮH - JEŽÍŠ KRISTUS zaplatil SVOU SMRTÍ NA KŘÍŽI tu DRAHOU CENU za VYKOUPENÍ lidí z následků jejich SOBECTVÍ
A PROTO, Romane, se spoléhám JENOM a POUZE na BOHA-ZACHRÁNCE JEŽÍŠE KRISTA. Byl to ON, kdo změnil moje srdce od SOBECTVÍ k LÁSCE - k LÁSCE, která MILUJE druhého člověka, i když ten druhý člověk si to vůbec nezaslouží.
Víte, Romane, TATO LÁSKA vůbec není ze mně. Do mého srdce ji vložil JEŽÍŠ, a to TAK, že jsem souhlasil s JEHO radou : "ZAPŘI SÁM SEBE, a ber svůj kříž na každý den, a NÁSLEDUJ MNE - JEŽÍŠE KRISTA." (Bible - Lukáš 9:23)

Já jsem, Romane, od svého narození stejný SOBEC jako každý jiný člověk. A jako každý jiný člověk jsem prožil to období, kdy jsem si myslel, že dokážu žít ten "správný" život podle svých vlastních představ..... Ale moje představy jsou SOBECKÉ stejně jako představy všech lidí, kteří se kdy narodili..... DĚKUJU BOHU za to, že mi pomohl to pochopit.
Představy VŠECH lidí, Romane, jsou SOBECKÉ do té doby, DOKUD nezareagují na to JEŽÍŠOVO MILUJÍCÍ POZVÁNÍ : "POJĎ ZA MNOU... "
BŮH JEŽÍŠ KRISTUS - VÍTĚZ NAD SOBECTVÍM je schopen VYSVOBODIT - ZACHRÁNIT každého člověka z jeho SOBECTVÍ, pokud tento člověk vykročí ZA JEŽÍŠEM KRISTEM = pokud tento člověk uposlechne JEŽÍŠOVA SLOVA z Bible-Lukáš 9:23 : " A Ježíš řekl ke všem: Chce-li kdo přijít za mnou, ZAPŘI SÁM SEBE, a ber svůj kříž na každý den, a NÁSLEDUJ MNE."


Přidat nový příspěvek