Re: Re: Re: Re: Komu slúži Putin? Vláda sabotážnikov. Popularita Putina dosiahla 90% !!! ???

ТаuRus | 22.11.2015

Podle oficiálních zdrojů, Putin má měsíční příjem o něco víc, než 600 tis. rublů. Přitom letos si sám snížil plat o 10%. Takže, pobírá plat něco přes 500 tis.rublů.
http://www.nn.ru/news/society/2015/04/15/gazm21_i_niva_s_pritsepom_vladimir_putin_otchitalsya_o_dokhodakh_za_proshlyy_god/

Na oficiálních stránkách Kremlu je jeho prohlášení za loňský rok v Doc.
http://kremlin.ru/events/president/news/49257

Plat prezidenta ČR i s náhrady činí 482 685 Kč, což v přepočtu na dolary je víc, než plat prezidenta Ruska, a prozradím vám, že i plat prezidenta Lotyšska je větší, než Putina, stejně, jako plat prezidenta Polska, atd. a to už nemluvím o platech jiných evropských prezidentů.
Kdybyste opravdu seriozně se zajímal, o to, co se s Ruskem událo od r.1990, tak byste věděl, že podniky oligarchům nerozdával Putin, ale Jelcin. Že za Jelcina Rusko dostávalo potravinovou pomoc dokonce od USA a mělo na tu dobu nesplatitelný dluh.
Dnes má Rusko zlaté rezervy přes 1000 tun, důchody a příjmy obyvatelstva se zvýšily o násobky. O stavu armády, kterou Putin vybudoval téměř od nuly, podnicích, zemědělství (dnes je Rusko 3. největším vývozcem obilí) se může každý sám přesvědčit na této adrese
http://sdelanounas.ru/blogs/

a nemusí být závislým jen na vaších dezinformacích.

To je k vaším lžím v tomto příspěvku. O pravdivosti dalšího si může udělat obrázek každý sám.

Přidat nový příspěvek