Globální prediktor, parazit, packal...

Hox | 20.11.2015

GP není všemocný, lze vyjmenovat několik krachů jeho globálního řízení, a několik dalších opičích pracek, kdy se dostal svým řešením do bezvýchodnější situace než předtím. Ani s Putinem a Ruskem GP nespolupracuje z dobré vůle a dobrého života, ale jednoduše proto, že si nemůže dovolit nespolupracovat.
Co se týká selhání GP za posledních 100-150 let:
- snaha zlikvidovat buržoazní společnost k počátku 20. století přes marxismus, časový posun a nakonec krach (objevil se Stalin)
- pokud likvidace stalinského SSSR přes Hitlera, krach
- pokud likvidace buržoazní společnosti "soft" metodou kulturní spolupráce (konvergence k marxismu v globálním měřítku na základě obrovské autority SSSR a tím i marxismu po porážce nacistů) - krach, Stalin vyřkl nad marxismem ortel ve své poslední práci, GP byl nucen marxismus likvidovat a improvizovat. Stalin odepsal jednou knihou projekt, na němž GP pracoval 100 let.
- dopuštění vzniku jaderných zbraní, nemohlo být nikdy cílem ani tolerovatelnou okolností z pohledu GP
- následně volba cesty vraždy Stalina a demontáže SSSR pomalým manévrem (1953-1991) následovaného prudkým manévrem
- vrátilo se opičí prackou v podobě vzniku a publikace KSB a Mrtvé vody, pokud by SSSR nekrachl, KSB by zůstala v archivech KGB nebo v top secret stranických archivech dodnes.
- ztráta kontroly nad USA, důsledkem je dnešní vyhrocenost
- časový posun v budování "evropského chalífátů", pokud evropské elity vezmou rozum do hrsti, žádný nebude
- dílčích selhání by se dalo najít nejspíš mnohem více.

Za posledních 150 let se situace GP dostává stále více z rukou a svými manévry se dostává zpravidla do horší a horší situace, než předtím, to je známka degradace, světonázorového a konceptuálního selhávání. Je to podmíněno objektivně, GP po změně logiky sociálního chování ztratil akceschopnost, metody odpracované tisíce let přestaly fungovat, byl dokonce nucen nedávno poprvé zformovat struktury se své periferie, kvůli zajištění operativnosti.

Co se týká Zemana, Zeman pracuje v prvé řadě na zájmy ČR, to že zároveň přes něj běží ohlašování pozic GP a tím formování informačního pole (ti kdo chápou, se orientují na to co Zeman říká, "loví kurz"), neznamená absolutně že je to "člověk GP" nebo "figurka GP". Zeman zatím zvládá velmi dobře a gramotně, ve své situaci, evropský unikát.

Přidat nový příspěvek