a co bude s ČR?

Theorosa | 20.11.2015

1, Nesouhlasím s Peterem, který říká, že V.V.P. vždy konstatuje, že GP dosáhne všeho, čeho dosáhnout chce. To není pravda - V.Pjakin říká OPAK a také opakovaně, že záleží na jednotlivých národních elitách!
2. A to je právě i náš problém. V minulých dílech V.V.P. řekl, že M.Zeman je figurou globálního prediktora. O tom svědčí prezidentovo prosazování Číny u nás. Na druhé straně je jasné, že vláda je pod vlivem USA. Moc zákonodárná je také pod vlivem USA. V Parlamentu je většina také proamerická (dle nejrůznějších hlasování). Tedy všechny "pilíře" demokracie jsou v jedněch rukou - amerických a proti nim stojí symbolická persona globálního prediktora. Tudíž spolu "bojují" GP + USA (viz konflikt Sobotky + Zemana). Kdo ale bojuje za Čechy? Nikdo. Jsme zrazeni a podváděni vlastními "elitami". Není zde strukturovaná síla, která by reálně mohla hájit zájmy obyvatel ČR. Vůbec neexistuje. Jsou jen rozptýlené a atomizované prvky, které jsou usamédii rozprášeny a a soudy - hned v zárodku - odsouzeny.

Jak se přihlásit k Rusku, které jedině nás může zachránit - což většina obyvatel sama cítí .... a postupně víc a víc? Jaký existuje způsob? V.V.Pjakin říká, že lze dělat mnohé, pokud jsou zdroje, avšak český lid ty zdroje nemá. Momentálně asi neexistuje způsob, jak by většina Čechů mohla svoji vůli nějak (strukturálně?) projevit. Existují sice petice, jsou demonstrace, na internetu se tvoří informační pole, ale není tu NIC a NIKDO, kdo by mohl vyzvat k pomoci anebo veřejně deklarovat jiný směr ubírání se naší země.

Akce 17. listopadu jsou signifikantní. Podle ČESKÉ usavlády toho MZ řekl moc, avšak podle těch, kteří chápou co se děje - neřekl prakticky nic. Demonstranti v něj vkládají ty největší naděje a nevidí, že on za ně "nekope".

Přidat nový příspěvek