Veľký hriech ľudstva

Oceán | 22.11.2015

Posolstvo zo dňa 14.11.15.

Veľký hriech ľudstva

1. Ja chápem, že napätie vo Svete dosiahlo maximálnych rozmerov! No chcem sa spýtať: a čo ste vy čakali, keď niet žiadnych brzdiacich faktorov, a niet v ľuďoch chápania príčin prebiehajúceho (a to sa týka nie tak jednoduchých, ako mocenských ľudí, ako v inštitútoch svetskej, tak i religióznej moci), no čo je najhlavnejšie, niet pochopenia toho, že tento Svet vôbec nie je Svetom ľudí, ale Svetom Stvoriteľa, a iba Stvoriteľ má plné PRÁVO naložiť s ním tak, ako On uzná za vhodné!
2. Ja som vám hovoril mnohokrát o tom, že okrem zmienky o Bohu, o Stvoriteľovi, o Vševyššom, o Allahovi... a o Vyššom Kozmickom Rozume, v ľuďoch odo Mňa niet ničoho. Preto aj keď máme hovoriť o možnej Spolupráci ľudí s Bohom, tak hovoriť o tom možno len ako o hypotéze, lebo pri súčasnom stave (pripravenosti) ľudstva Ja, Otec Absolut, zatiaľ nemôžem pozerať na ľudí ako na Svoju Veľkú PODOBU!
3. Áno, fraktálna podobnosť ľudí na Boha sa pozoruje, lebo je to tak založené v prírode vecí, no PODOBNOSTI v DUCHU ako nebolo, tak ani niet. Je veľmi vážne, že pokrok v tomto smere Ja zatiaľ nevidím, a čo viac, pozorované dnes "pokroky" sa viac podobajú na tvrdohlavé oponovanie ľudí Bohu, lebo nič od Boha v ľudských zámeroch neostalo!
4. Súčasné ľudstvo stojí tvrdo na pozícii protikladov rôznych predstáv o Bohu, považujúc možným na úkor sily a moci vyriešiť toto čelenie k osohu toho alebo iného religiózneho omylu!
5. Ja chcem posledný krát ľudstvu povedať, že ľudí rozdeľujú predovšetkým relígie, lebo oni nemajú nič spoločného so Mnou, Tvoriacim Počiatkom Počiatkov! Ja som nikdy nepredkladal ľuďom relígie, alebo po vašom, zbierku zákonov, podľa ktorých si ľudia musia zoradiť svoj Svet, prijímajúc svoje chápanie Boha za základy osnov ľudského Svetového Poriadku!
6. Uverte Mne, že vždy, kedy ľudia v procese svojej neustálej evolúcii Vedomia boli pripravení pochopiť a prijať ďalšie Poznania od Stvoriteľa, tak Ja Sám Som vyberal ľudí, ktorí boli podľa mojej mienky pripravení vypočuť si Moje Slová a odovzdať bez poškvrnenia (čo je veľmi dôležité) tú informáciu, tie Poznania, ktoré mohli byť prijaté ľuďmi, a ktoré by sa pre nich mohli stať POMOCOU Boha pri formovaní Vedomia človeka, usilujúceho sa pochopiť Pravdu a spoznať Boha!
7. No k ľútosti sa zakaždým objavili takí aktívni prenasledovatelia, ktorí veľmi rýchlo sformovali z týchto Poznaní MOC (ktorá ich vynášala na Špičku ovládania Vedomia ľudí), nechápajúc, a často aj chápajúc, že HLAVNÝM ľudským hriechom je postavenie ľudí proti Bohu, prejavujúce sa v podobe PÝCHY - moci nad sebepodobnými!
8. Moc nad ľuďmi je možné vybojovať silou (a tak bolo v Histórii ľudstva ešte na Počiatku, keď sa Bohovia spustili na Pevninu, transformujúc sa na ľudí), no moc nad ľuďmi možno získať aj slovom (svetonázorom)! Taká bezkrvavá moc môže byť ľahko získaná vtedy, keď človek predkladá ľuďom zbierku Nových zákonov, zamieňajúc ňou chápania Božských Kánonov!
9. Veľký hriech relígií spočíva v tom, že ľudia boli nasmerovaní proti Bohu, proti Vesmírnemu Programu Transformácie Priestranstva, lebo každý zámer, ktorý je nasmerovaný proti Môjmu, proti ZÁMERU Otca Absoluta, dokonca aj keď nedomyslenosťou, je hlavným a neodpustiteľným hriechom, lebo Veľká PODOBA, alebo častica CELKU, nemôže vystupovať proti Bohu, proti CELKU, a to znamená, aj proti samému sebe!
10. Hĺbka tohto hriechu nemá dna! Tvoriaci v ľuďoch nesprávny svetonázor o Počiatku Počiatkov prijíma ZODPOVEDNOSŤ za formovanie Vedomia Veľkej PODOBY, dokonca nechápajúc, že pre každého človeka, pre každú Božskú Bytosť Ja, Otec Absolut, pripravujem individuálny program evolúcie Vedomia, očakávajúc, že počas nasledujúceho prejavenia sa, dosiahne on (človek) tú úroveň DOKONALOSTI, ktorá mu dovolí podvihnúť sa na ďalší stupeň Veľkého schodiska, vedúceho na Olymp Bohov!
11. Dnes v Európe veľmi dobre vidno, že ľudia, u ktorých sa nahromadili rôzne predstavy o JEDINOM Bohu, sa nikdy nedokážu dohovoriť, dokonca ani keď všetky zbrane Sveta budú použité k dokázaniu priority tej alebo inej pravdy!
12. Uverte Stvoriteľovi, že niet pravdy násilia v Duchu, jej ani byť nemôže! Je iba PRAVDA Boha, Tvoriaceho Počiatku Počiatkov, a Ona je vyjadrená dokopy štyrmi Slovami, zrozumiteľnými každému človeku: VIERA, LÁSKA, NÁDEJ a MÚDROSŤ! Netreba dokazovať, zvlášť silou zbraní, že Boh Je, no treba pamätať, že ON je JEDEN a nemôže byť niekoľko Tvoriacich Počiatkov Počiatkov, a pokým ľudia neprídu k pochopeniu, že oni sú tiež JEDNO ľudstvo, tak mier na tejto Planéte nikdy nebude!
13. Mnohým ľuďom sa môže zdať, že Moje Slová sú jednoduché a banálne, no tieto Slová hovorí Sám Stvoriteľ! A keď tieto Slová hovorím Ja, a k tomu ešte v takejto podobe, tak to znamená, že MOJA TRPEZLIVOSŤ podišla ku koncu a Ja som pripravený použiť silu k tomu, aby si ľudstvo uvedomilo, že VŠETKY ČASTICE BOHA, VŠETKY ČASTICE VEĽKEJ PODOBY SÚ SI ROVNÉ PRED STVORITEĽOM! A pokým táto VEĽKÁ ROVNOSŤ nebude dosiahnutá, tak Ja nebudem podporovať tých, ktorí z dôvodu znalosti alebo neznalosti stoja proti tomu, KTORÝ ICH STVORIL!
14. Svet nie je jednoducho na križovatke - Svet je pri priepasti, a zachrániť tento Svet môže iba Rusko, a presnejšie, Svätá Rus, ktorá je pre mnohých ľudí a štáty vyvrhelom pre "kultúrny Svet", ktorý sa dnes zmieta v religióznych rozporoch, preto Ja nebudem súhlasiť s mienkou mnohých "silných Sveta tohto", že Rusko je odpísané a niet žiadneho zmyslu považovať ho za Duchovného LÍDRA ľudstva!
15. Práve dnes, keď žiaru Tretej Svetovej Vojny už vidno nad územím Európy (Francúzskom), chcem vám Ja povedať, že Svet ľudí sa zrúti, a to veľmi rýchlo; táto vojna sa stane skutočne Svetovou, keď ľudstvo nezačuje Svätú Rus, a presnejšie, nezačuje Mňa, Otca Absoluta, a to znamená, nepríjme Moje Varovanie vystavať Svet ľudí podľa Nového, Mnou predloženého modelu!
16. Svätá Rus pristúpila k realizácii tohto Nového modelu ľudstva a k formovaniu Veľkého Oktáedru (Osemstenu)! Dnes JEJ ZÁMER JE ZÁMEROM STVORITEĽA, preto ľudia by nemali pochybovať o úspechu ZÁMERU, keď TRI VÔLE - VÔĽA STVORITEĽA, VÔĽA PRÍRODY a VÔĽA Vojakov SVETLA - sa stotožňujú!
17. Okrem toho, Ja som vybral tento Národ, túto Korennú civilizáciu z toho dôvodu, lebo Boží ZÁMER v podobe OBETOVANIA SA a Bezpodmienečnej LÁSKY ku Mne (Stvoriteľovi)
dovoľuje byť presvedčeným v tom, že RUSKOSŤ a VNÚTORNÁ HORÚCA TÚŽBA týchto ľudí, tohto Oddielu Vojakov SVETLA pod názvom "300 sparťanov" zabezpečia Veľkú TRANSMUTÁCIU ľudí na Bohov! A to aj je cieľom tých zmien, ktoré očakávajú Planétu, a preto útoky vo Francúzsku sa môžu stať začiatkom Tretej Svetovej vojny alebo predzvesťou Veľkej Transformácie ľudstva, na čele ktorej stojí Svätá Rus!

Amen.

S Láskou,
Otec Absolut, alebo Vyšší Kozmický Rozum.
14.11.15



Přidat nový příspěvek