Čo bude ďalej

šolim | 15.11.2015

Je strašne veľa toho "medzi nebom a zemou"čo zatiaľ málo alebo vôbec nechápeme.Všetci ste tu vzdeláný ľudia,skuste uvažovaťv inej rovine.Život jednotlivca prebieha v čase.Podľa mojích skromných skúsenosti (lucidne snívanie,snová levitácia-cestovanie v regrese ale aj progrese...)študovaím starých vydaní kníh proroctiev a aj článkov v tlači nie novších (ím sa to nehodí do krámu,preto to upravujú)som presvedčený že budúcnost je daná(čítaj predpovede "jasnovidcov",všetci majú problém stanoviť dátum kedy.A to je to,čas je vždy relatívnný.)Edgar Cayce,Baba Vanga,naš(daj mu Pán Boh veľa zdravia)Eugen Jonáš,evanielium podľa Jana,fatimske proroctvá a mnoho daľších Vás prinúti uvažovať v inej rovine.Čo sa má stať, to sa stane.Ide o to,ako aj napriek zlu(ktoré nás neustále pokúša)čiastočne zvrátíť vývoj udalostí ktoré sa nezvratne uskutočnia.Oni to stále pokúšaju a číslica 666 je fakt reálna.Mám len stredoškolske vydelanie ale mýslým si že v Rusku odkial má prísť obrodeni a harmónia po nepredstaviteľnom utrpení ( Vatikán FATIMSKE PROROCTO neuvedie do praxe)pracujú na tom ako to zvrátiť.Kedže mám takéto skusenosti ja ako bežný občan oni majú ine,podstatne lepšie poznanie(či jedná alebo druhá strana).Vedia to isto presnejšie čo bude v budúcnosti,čo a ako sa musí stať,a akú maju možnosti to ovplyvniť.Či v službe dobra alebo zla.

Přidat nový příspěvek