Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pjakin

JaroX | 14.11.2015

Presne si to vystihol: "Nevím, jestli bych se jako řadový Američan cítil výjimečný, přesto, že mi to Obamonoidi a Neocons vtloukají do hlavy..." A o tomto hovorím - Obama je považovaný za "koňa" GP a rovnako ako "štátna elita US" pracuje na posilovaní sebavnímania obavateľstva USA ako exceptionals! Presne toto je podľa mňa zle. Obama možno len nechápe, čo od neho GP presne v tejto veci chce (lebo je napr. na rozdiel od Františka nie Argentínčan, ale z USA). Tak napríklad pápež na túto "výnimočnosť USA" útočil už viackrát, ale Obama práve že nie. Ak chce GP zobrať karty z rúk štátnej elity, mal byť podkopať práve pocit výnimočnosti vo všetkých vrstvách v USA. A keďže sme na hrane jadrovej vojny a úplného zničenia, tak by to mal urobiť rázne, jednoznačne a rýchlo. Ja viem, že v RT a na Sputnik-u sú články od amerických bývalých generálov a podobne, kde hovoria o vzájomnom sebazničení v prípade jadrovej vojny, aj Obama sa tak trochu tejto témy dotkol v minulosti... lenže evidentne to je stále príliš málo. GP by mal práve v tejto veci urobiť oveľa viac. (čiastočne môže byť problémom, že GP riadi bez-štruktúrne, ale tak... nech si nejako poradí a hlavne rýchlo...).

Přidat nový příspěvek