Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pjakin

JaroX | 14.11.2015

Neviem, prečo si myslíš, že Rusi sú silnejší v Sýrii. Skôr ide o to, aby Putin nepoužil veľa svojich zdrojov (iba lietadlá, pilotov, bomby) a skutočnú silu drží doma na odrazenie prípadného útoku a následný globálny protiútok + pre prípad vstupu na Ukrajinu. Tiež mám pocit, že vojnu v Sýrii už považuješ za viac-menej vyriešenú, lenže teroristický útok včera v Paríži ešte môže veľa zmeniť - evidentne USA tlačia FR do vojny s Ruskom v Sýrii a hlupák Hollande im to žerie. Keď som hovoril, že je potrebné, aby GP ukázal USA američanom (hlavne tým bežným) že nie sú exceptionals, tak som tým nemyslel, že by Rusko malo viac ukázať svaly... Nech sa GP ukáže, či fakt má záujem jednať s Ruskom ako s partnerom a či mu prenechá riešenie konfliktu v Sýrii... alebo dopustí vojnu USA+NATO vs Rusko. To bolo rečí od Pjakina, ohľadom toho pápežovho daru Putinovy - medailón s "anjelom" - že GP oficiálne požiadal Putina, aby svetu predostrel jeho pohľad na riešenie globálneho konfliktu... proste GP by mal urobiť viac - mal by ukázať američanom, že nie sú o nič viac ako Rusi či Sýrčania. Potom to už pôjde jednoduchšie.

Přidat nový příspěvek