Re: Re: Re: druha strana mince

jana | 27.10.2015

ja som IBA nastavila zrkadlo - opacný pol - prezentovaneho plocheho dvojrozmerneho nedokonaleho obrazu, cast muzskej polarity som doplnila podobnou castou zenskej polarity, to vsak neznamena, ze to je celok ...
Skutocnost je vsak viacrozmerna a ovela variabilnejsia, pretoze okrem ineho


sme zaroven ohnivkom retaze ktore spaja ohnivka nasich predkov s ohnivkami nasich potomkov - t.j. /my - pritomnost/ nasu minulost /predkovia/ s nasou buducnostou /potomstvo/
a ked si vyberame na vedomej urovni partnera, na nevedomej urovni sa hladaju podobne rodinne systemy, ktore maju riesit -
ci napravat prehresky voci Laske, ktorych sa dopustili predkovia clenovia tychto rodinnych systemov.Ak sa v sucasnosti dopustime
novych chyb a prehreskov, -napr. vylucenia clenov rodiny , neodpustenie, krivda, zášť - nasi potomkova sa budu potykat s nasledkami nasich cinov. Hellingerove rodinne konstelacie, rovnako ako i Lazarevova Diagnostika karmy to len potvrdzuju.

Pána Veličku si veľmi vážim, rovnako pána Zaznobina,
avsak, pokial by šlo pri vybere partnera podla kvality podla vzorca:
Neboť samička vyvolává zájem u mnohých, ale s cílem pokračování rodu a zlepšení genetiky populace musí zvítězit pouze ten lepší, samozřejmě z pohledu samičky."
moze byt tento vzorec naplneny len v pripade, ze samicka ma z coho vyberat .
Matematicky a domograficky vzate: v arabskych emiratoch pripada na 200 muzov cca 100 zien, keby to miestne zvyky povolovali, zeny by si mali z coho vyberat, ale tradicia a zakon patriarchat to nedovoli , otec vybera dceram manzela.
V rusku na 85 muzov pripada 100 zien, tu si mozu vyberat muzi,
na Slovensku je to zhruba 100:100 .
Podla tohto vzorca, by si malo zien vybralo tych malo kvalitnych - a s ostatnymi ludmi co? Do klastora?

Kazdy vztah - aj nedokonaly - je prilezitostou, aby sme na sebe pracovali a rastli v ČLOVENČENSTVE.

Čo sa tyka sexuality, ta je ponimana neprávom dosť negatívne.
Nepíše sa o tom, že aj cez ňu sa dá dôjsť k láske - rovnako ako cez lásku sa dá dôjsť k sexualite.viď
dohodnuté manželstvá- vzťahy, ktoré sa nerozpadajú napriek tomu, že na ich začiatku nestála Láska.
A už vôbec nechceme vidieť spirituálnu úlohu ľudskej sexuality ruka v ruke s Láskou a stále jej podsúvame iba živočíšnosť a zvierací level.
ženám sa pritom často podsúva zodpovednosť za správne vychovanie potomstva a to chlapcov. v prirodných spoločenstvách, rovnako ako i u židov a kedysi i u našich predkov boli chlapci v učitom veku / 4-10 rokov/ odlúčený od svojich matiek a prešli spod matkinho kridla pod otcovsku ruku - do spoločenstva mužov.
o vplyve otca na zivot dcer a výber jej partnera tiez pise renomovany psycholog
uloz.to/xXWGaYG/leman-kevin-na-otci-zalezi-pdf

tandem muza a zeny je nesmierne dolezity ale moze fungovat len za predpokladu OBOJstrannej spoluprace , na to treba zbaviť sa viny a obvinovania, prejst od boja k spolupraci, od destrukcie ku
kreativite, neviem ci staci jeden ludsky zivot na tento najvyssi partnersky level, ale rozhodne stoji za to sa o to pokusiť.

Človek ma svoje postavenie v spolocnosti, ale aj vo vesmire a prvorade su vesmirne zakony, ktore nemusia byt v sulade s tymi zakonmi vytvorenymi v spolocnosti, svojej zodpovednosti sa vsak pred Bohom nik nezbavi a nik ju z človeka nesníme.



Přidat nový příspěvek