Moja story

Paulo | 20.10.2015

1 - Na levanet chodím od úplného začiatku a prešiel som si tu všetkým... články, tlsté knihy a diskusie prečítané takisto "všetky"
2 - Z času na čas, stránku aj finančne podporím a nie len "ďakujem" (verím, že to tak robia samozrejme viacerí)
3 - (aj) vďaka týmto stránkam som sa naučil po rusky, dokonca som otitulkoval (zatedy) aj jedno Veličkove video, a to bol niekoľkohodinový porod :)
4 - Prvýkrát som sa v DVTR dostal do druhej kapitoly a tam sa mi zavaril mozog. Na rozdiel od "odbornosti" mi práve vadila jej všeobecnosť, no keďže som sa chcel dostať na (aspoň, hehe) takú úroveň poznania ako tu mal už vtedy Udo,resp. Lux, držal som sa návodu v úvode DVTR a čítal od znova.
5 - Druhýkrát som DVTR prečítal už celú, pochopené na vedomej úrovni cca 50%, na podvedomej...?
6 - Tretíkrát som DVTR dočítal nedávno, vedome pochopených 70%, podvedome....? Ostatné knihy a analitiky mu už vôbec nerobia problém.
7 - Vždy si rád prečítam aj prílohy, je to o dosť jednoduchšie a Udove príspevky mi ohromne pomáhajú, preto u mňa skôr Udo>Pjakin, aj keď každá osobnosť tu má svoju nezameniteľnú rolu...
8 - Popolvár, stotžňujem sa s tvojím príspevkom, a nemohol som si nevšimnúť tvoje NLP zručnosti ;)
9 - Sumár - Ako sa v "mojej partii" hovorí - "čo plačeš, nevyhováraj sa..."
10 - cením si Udovu trpezlivosť a formu dialektickej formy diskusie, no ako sa v mojej druhej partii hovorí "neprijebeš = nevysvetlíš!" :D
11 - Ribjata, menej chlastajte (ono zrazu aj ta DVTR pôjde lahšie), a potom sa ozývajte + ako sa u nás v gyme hovorí "prestaň cvičiť a začni už konečne trénovať"
Ahoj!

Přidat nový příspěvek