Re: Re: Re: Několik poznámek k tezím KOB a DOTU

Hana | 20.10.2015

Já také musím s mnohým z tohoto i předchozího příspěvku souhlasit. Myslím si, že nám všem nebo alespoň většině, jde o to, aby se mezi lidmi prosadila pravda proti manipulaci a aby oni sami byli schopní tuto manipulaci rozeznat. A abychom prosadili nějaké změny, je potřeba přesvědčit co nejvíce lidí. Máme vůbec dostatek času na to, abychom tu potřebnou většinu přesvědčili k tomu, aby se sami pustili do studia? Mají na to oni dostatek času? Vždyť všichni máme nějaké povinnosti v zaměstnání, kdy se zvyšuje tlak na neustálé vzdělávání, ať už jde o jazyky nebo další zvyšování odbornosti. Každý také chce a potřebuje trávit volný čas se svou rodinou a přáteli. Rovněž ne všichni lidé jsou stejně inteligentní a někteří nebudou schopni KOB pochopit vůbec. Sama u sebe mám pochybnosti.:-) Opravdu bude nezbytné, aby ti z vás, kteří nastudováno mají, se v místních podmínkách změnili v české Pjakiny a začali vysvětlovat srozumitelně každému, kdo má zájem poslouchat. Také jsem pochopila, že někteří z vás naznačují, že GP není lidského původu. To nejsem schopná pobrat a nezlobte se na mě, pokud takto začnete ostatním lidem vysvětlovat, okamžitě KOB zdiskreditujete a sami sebe odsoudíte do pozice náboženské sekty, která si žije vlastním životem odtrženě od zbytku společnosti. Na něco takového není vhodná doba. Já si pomáhám tvrzením, že GP je skupina nejbohatších lidí, kterou vygeneroval systém založený na korupci a která je tak bohatá, že si může dovolit koupit politickou moc, uplatit či zkorumpovat politiky.

Přidat nový příspěvek