Re: Re: Re: Motivacia

Brano | 20.10.2015

Chlapci, darmo čítate DVTR a tvárite sa ako odborníci...nič Vám to nie je platné...nepochopili ste ani to čo hovorím...DVTr a KOb sú prirodzené veci,ktoré má každý zdravý a priemerný človek zakodované v sebe a počas života ich spozná....len Vy chcete byt nieco viac ako ostatní preto na prirodzené normálne vyjadritelné veci potrebujete zašifrované vyjadrenie a zmatočné pojmy používané bežne v iných súvislostiach aby ste sa urobili znalcami na akési riadenie a ostatným v hlavách sposobili chaos....Vy v živote nebudete schopní nikoho riadit..lebo len riadit by ste chceli a robit nic...takých by bolo...aj USAci to iste chcú vy hnupi priezrační...Putinovi každý rozumie aj Pjakinovi ...len z Vašej DVTráckeo-Kobistickej hatmatilky sa každý smeje a pokladá ju za nezmysly, napriek tomu že sú to iba bežné veci....ked niekto potrebuje namiesto slova "vojna" použit slovo "na šiestej priorite" tak to je u mna čistý kokot...Pjakinovi to ale odpustím, lebo inak rozpráva rozumne a zrozumitelne. A Putinovi rozumie celý svet aj bez použitia vašich jebnutých vektorov ,priorít a mier poznania...lebo tieto slová si ludia normálne spájajú s uplne inými významami...a preto ani Vy mi nerozumiete a mažete ma lebo ja pod slovom "kokot" myslím "inteligent":-))))))))))....a vo vovo tom je celé vaše DCVTR...snoby

Přidat nový příspěvek