Re: na doplnenie

ТаuRus | 15.10.2015

Přesně tak. Mám za to, že po pádu Ameriky, který byl avizován předem, mimo jiné i v různých předpovědích (posledním prezidentem USA bude černoch), matrice katastrofy Ameriky ve filmech, rok 2012 - konec světa atd., měl hned nastat řízený pád eurozóny, který avizovali v matrici - havárie Costa Concordii.
Jenže, americké elity - neocons se začali vzpouzet a pád Ameriky v tom čase, jak byl naplánován se nekonal. Proto bylo potřeba vytvořit novou matrici Evropy (Concordii) - posečkat s potápěním, vytáhnout loď na hladinu, narovnat vrak a provést ho otevřeným mořem do přístavu Janova - středověkého obchodního a finančního centra., kde měl počkat na sešrotování. Tj. prodloužili životnost lodi, a zároveň se rozhodli pro vytvoření něčeho nového, co se "starou" Evropou bude mít nic společný jen ten "materiál". Mohu jen tušit, co je za tím "materiálem". Ale nebudu to zatím řešit, protože sám ještě nemám v tom jasno.
Dříve jsem se domníval, že GP zatím odložil své plány s "Islámským chalífátem" do lepších časů a do popředí vystoupil plán na přetransformování světa na několik center.
Jenže, pak začala migrační vlna, která vznikla z iniciativy Ameriky. GP jí do jisté míry podpořil, nebránil tomu. V hlavě vznikla určitá disonance, proč to děla? Až jsem uviděl ten článek Olgy Četverikové a poslední vystoupení Pjakina, tak mi to sepnulo.
GP nebude vytvářet fungující různě polární svět, nemá totiž čas. GP bude pokračovat ve svém dřívějším plánu tak, aby jednou ránou zabil několik much - podpořil svůj plán na omezení počtu obyvatel, vytvořil novou rasu poslušných biorobotů a zároveň oslabil Rusko. Rusko k vyváženosti svého postavení vedle Čínského giganta nutně potřebuje stabilní a silnou Evropu. Tu Evropu GP chce znetvořit tak, aby k tomu spojení nedošlo. Opět to známé - "rozděl a panuj". Evropa, jak je dnes nasměrována, bude mít starosti sama se sebou. Může být obchodním partnerem Ruska, ale ideologickým spojencem nikoli. Přitom ta "ideologie" jde z evropských center - Bruselu, Německa, Francie a severní země jsou, co se sodomizace a robotizace společnosti tyče, vepředu celé planety. Od společné Evropy už se distancují i Britové, asi tuší, co má přijít.
Za těchto okolnosti, se domnívám, je lepší rozvod. Aby aspoň části Evropy přetekly do zdravějšího bloku a zachránily si tím svoji identitu. Protože tak malé země, jako Česko, Slovensko, Maďarsko , Srbsko, nebudou mít dostatek sil na to, aby iniciovaly ozdravné procesy v celé eurozóně. Možná se mýlím, ale zatím jinou cestu nevidím.

Přidat nový příspěvek