Re: re

Lucie Nováková | 10.10.2015

Musí to sedět. Musí to zapadat do sebe dohromady. Mně to do sebe zapadá. V horizontu historie několika tisíc let, mýty, "oficiální historie" a její nejasnosti, teroristická historie USA, kdo tahal za nitky ve II. sv.v., pravda o chemikáliích v jídle, v lécích, lži o rakovině, jezuité, templáři, evoluce a vznik člověka, pravda o Ježíši Kristu atd. atd. atd. Odpovědi na nejasnosti z dřívějška. Všechny ty informace se doplňují do kaleidoskopu a dává to smysl. A já se divím, že to někteří pořád ještě nevidí, kdo vás klame. Já se divím, jak takový Obama může z huby vypouštět ty lži a nesmysly. On se ráno probudí, podívá se na sebe do zrcadla a řekne si: "Achjo, už zase dneska budu muset kecat ty nesmysly." Víte, být obhájcem nade vší pochybnost usvědčeného vraha, není vůbec jednoduché. Ale možná si ho představuju lidštějšího, než ve skutečnosti je. Ale to je fuk, to jen tak. Už umím azbuku. Jen mi vadí, že v té učebnici nejsou obrázky. Potřebuju dělat něco zcela zbytečného, co po mně nikdo nepožaduje, jen tak pro radost. Mějte se.

Přidat nový příspěvek