Re: Pecky

janko | 28.03.2016

..díky, že sis všiml těch semínek půlek jablka - v pozici dvou ke třetímu. Takhle se projevuje sebeřízení sil v prostoru. Ta nápověda, za kterpu ti děkuju, byla pro mě. Stav 2:1 (anebo 1:2) ukazuje totiž primární vztah sil ve trojici. Biblická verze tento stav pokroutila, přizpůsobila svému cíli - (byl a je jím trvalý růst babylonské "věže poznání" v podobě držení moci skrze utajování klíčové informace). Stavitelé manuálu brble uznávají jen hierarchii, zatímco, živé strutury FUNGUJÍ na bázi spojení dvou podobností k vytvoření třetího - anebo TROJICE. Tak funguje nejen rodina, ale i obyčená "pitomá" hmota. Např. atomy uhlíku + volný prostor (anebo hornina) vytvářejí prostřednictvím spolupráce tlaku + vzájemné podobnosti diamant. Pět prvků je v lidském těle multiplikované, proč asi....?
...nevím, jestli autoři filmu jadérka v této sestavě použili schválně - myslím že ano - ale vím, že tvůj dotaz byl upozorněním pro mě, že mám reagovat, což činím..., fyzika archetypů způsobí proměnu lidské společnosti, a jediným mediem, které je dostupné "laikovi" je internet. Na www.nejsmeovce.cz lze najít fyzikální pokračování toho, co KSB a DVTR nabízí v oblasti sebeřízení...

Přidat nový příspěvek