Re: Z jiného soudku..

eM | 06.10.2015

jen stručně, čtenáři :-)
1) klidně to zkus, vsadím svoje fousy že se nic nedozvíš, moc o tom dohledat nejde, kromě technického zpracování, použitých technologií a podobně. Autoři se tváří prostě jako obyč 3D studio které se tímto virálně propaguje. Ale myslím, že za pokus nic nedáš.
2) pokud vezmu v úvahu proces, který byl zmíněn v rozklíčování, o kterém toho moc nevím (nicméně spekulovat mohu), tak je-li egregor a matrice GP a biblické společnosti opravdu v rozporu s nějvyšším procesem/řízením, a existuje-li samolikvidace každého egregoru a matrice z těchto důvodů, tak vzhledem k rozsahu možností tohoto egregoru je jasné, že i jeho možnosti v řízené samolikvidaci jsou obrovské. Je to paradoxní, ale v takovém případě by toto vlastně mohla být práce GP nebo biblického projektu, a jejich snaha umožnit přechod na jiné řízení/koncepci s ohledem na vlastní mírnou sebelikvidaci namísto "brutální sebevraždy". Jestli to udělali autoři vědomě či nevědomě, to už není podstatné.
Nabízí se tu samozřejmě možnost že GP, jakmile věděl, že jeho biblický projekt končí, je odhalen, hraje pád své vlastní existence, a snaží se zavést jinou, ale stále mu vyhovující koncepci, některá fákta by do toho i zapadala (například Putinova podpora fotbalu, který nabíjí jejich matrici 11:11). Bez jistoty to ale tvrdit nechci, protože například uvedený příklad s Putinem ale lze vyložit i tak, že on dělá to co chtějí svobodně se rozhodující lidé, a dokud budou chtít podporovat fotbal, bude ho podporovat i on. A tím že podporuje KSB tak všem vlastně dává možnost o této podpoře se rozhodnout samovolně. Jisté je, že KSB znalosti umožňují takový náhradní projekt GP prokouknout, čili spíše se přikláním k tomu že GP opravdu ví, že už skončil, koneckonců jestli už viděli v orákulu že budoucnost je už bez nich za všech možných okolností, čili že již nemají možnost sebezáchrany v pozici řidiče, a viděli tam několik možností ukončení jejich řízení (například likvidace všech členů totálně a nebo předání řízení se sebezáchovou, s možností další existence) tak podporují a dělají všechno pro "pro ně lepší variantu", a tak vlastně i pro nás lepší variantu, jelikož pro nás je také lepší v rámci možností nekrvavé převzetí řízení. Zůstane tu samozřejmě ale možnost jejich zapojení do řízení v budoucnu, s novým a fikanějším plánem, třeba za tisíc let. Jen už nebudou mít ten náskok díky skrytým vědomostem které kdysi většina lidí neměla.

Přidat nový příspěvek