pár vlastních postřehů

Jura | 06.10.2015

Ahoj všem,

nevím jestli postřehy budou k něčemu, oprostil jsem se od komentářů a titulků a sledoval jen film a můj pocit z něj.

Lotos, vyrostl ze dvou protikladů, lotos (krása) roste z bahna (hnus), nižšší v sobě nese vyšší, jablko jako dvě polokoule, východ se spojil se západem.

Symbolika Ježíše mi příjde jako, čistá podstata srdce, které vplulo do chřátu veškerých těch matričních a církevních intrik.

Had co se ovíjí kolem plodu a sleduje ho, ještě nemůže zasáhnout. Tady je dle mě pudlo zombifikace.
Malých chlapec ležící u jehel a léků mi spíš příjde jako všechny ty děti co jsou povinně očkováné (nemůžou si vybrat), kdo ví čím, ládováné chemickýma lékama a co to má za vliv na mozek a schopnosti rozvoje člověka. Pak je ovladatelný a spící. Uzavření třetího oka, přísunu informací. (u drog jako takových si člověk může vybrat jestli do toho chce jít, má již volbu, další věcí je že mnoho lidí se úplně změnilo po zážitku s přírodníma drogama, prohlédli) Dětí se nikdo neptá, prostě se to tak dělá. Ten had s obrazovkou pak lezl vždy z jeho hlavy a u přítomnosti čistého srdce se had odplazil a člověk ce postavil na své hohy.

Chrám církve jako penis a v něm uvězněná žena, většina náboženství ženy vězní zotročuje, ponižuje, přitom žena je ta co nese a dává život. To osvětlení roztopilo žalář, ženu světlo vyplašilo a přitom z ní smylo to poskvrnění. Zajímavé bylo to srdce na tom chrámu, Pjakin mluvil o tom, že v Čr se vyhlašujou symboly gp a to srdce mi připomělo to neonové co svítilo v Praze byť ho tam nechal nainstalovat Havel.

V podstatě rozpad všech zmanipulovaných náboženství, válkou zánik symbolu zmanipulovaného islámu a roztočení se derviše, čisté podstaty (tančli jste někdy dervišší tanec, je to úžasný zážitek pro ty co to zajímá najděte si Oshovu techniku "No Dimension") a na konci rozpad církevního chrámu a oproštění Ježíše od trnové koruny osvobození tetího oka, vědomí a pád otrocké hierarchie.

Symboliky je tam mnoho, píšu jen to co mě nejvíce zasáhlo.
Nemluvím jazykem DTVR píšu jen co lidsky z filmu vnímám i díky stůdiu těchto stránek.

Přidat nový příspěvek