Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Generál Petrov o SAV

merlin | 05.10.2015

Pokiaľ viem tak gen. Petrov zomrel predčasne na rakovinu. Tzn., že chyby ktoré urobil boli dosť značné, keď psychika spustila taký silný autodeštrukčný proces.

Pokiaľ viem, tak do pléna dám niektoré pravdepodobné chybičky, samozrejme podľa mojej osobnej úvahy, čím sa môžem vo viacerých bodoch mýliť:
- mal nezhody so Zaznobinom a nie veľmi ľudsky sa zachoval aj voči viacerým iným členom KPE, ktorú videl za pár rokov v Dume, a potom ako dominantnú stranu v Rusku..
- KPE viedol ako hierarchický vodca a zdá sa, že išiel skôr cestou psychotrockizmu, či ako sa to nazýva -)
- bol nadMierne ambiciózny a asi nedokázal ani odpustiť drobné neZhody, psychika asi nepracovala v moc Ľudskom móde..
- koketoval s "mágiou" a šamanizmom... čítal som jednu pasáž, že pred nejakou "posvätnou" ikonou mal tranzové vidiny za účasti nejakého hierarchu RPC(?) a videl sa sedieť na tróne v - Kremli (ach.. tá psychika - podvedomé zobrazenie vnútornej prezentácie "JA" - centrizmu?)
- z prác, ktoré som čítal sa zdá, že ruský variant KSB inklinuje k nejakému "rovnostárskemu komunizmu", čo asi nebude to správne, čo On od ľudí očakáva
- taktiež prehnaná "ruskosť" prác KSB a neDoStatočné vnímanie iných národov, či národností nebude to pravé vořechové
- asi nie doStatočne mnohí, vrátane Petrova, pochopili možnosti štruktúrneho a bezštruktúrneho riadenia a veľkú inerciu myšlienkovej aktivity jednotlivých supersystémov vo svete
- javí sa mi, že súdruhovia nie úplne pochopili zlo, ako len odklon od optimálnej priamej cesty, a tak sa moc unášajú kritikou židov, relígií a Západu celkovo ai.

Vy iste viete udo o niektorých ďalších chybičkách Petrova i ruských soudruhu a môžete nás dostať viac do obRazu.

Přidat nový příspěvek