SAV

Robo | 30.09.2015

vedy.sk mám prečítané celé.
Sú už trochu staršieho dáta, takže aj úvaha o aktuálnej vojenskej sile RF je zastaralý. Tiež určité pochyby o motivácii Putina. Putin je Človek, dnes už je to jasné snáď každému. Inak sa tam ale ťažko dá niečo spochybniť. Ani to nebola moja snaha. Čítate snáď s púredsudkami materiály o DVTR? Védy ma ale okrem iného učia, že NIČ nemám prijímať len tak, naslepo..

Dôležitým prvkom, ktorý sa tu zatiaľ nespomenul (vo védách áno), je Zdravomyslie. Teda ŽIADNY dogmatizmus.

Ak si tu niekto dáva ambície spoznať RAMCHU, veľa šťastia, pre mňa je to skôr úsmevné.. :-)

U Hoxa by som privítal, keby sa pokúsil skôr kritizovať niečo konkrétne z véd, než neustále opakovať o školení Dija. Príde mi to z jeho strany len ako hlúpe egocentrické spochybňovanie bez argumentov. Vladimíra (autor stránok) som stretol, jeho zdroj ani nieje Dij. A jeho "nad slnko jasnejšie" vedomie, že SAV sú snahou o provokáciu...nechám bez komentára.

Ako niekto napísal v diskusii - DVTR/KSB nieje dogmatizmus. Ľudia však môžu byť. Hox tu (na levanete) v pár veciach robí "medvediu službu".. Aj tak ale ĎAKUJEM za vytvorenie a udržiavanie tohoto priestoru.


Přidat nový příspěvek