Hybridna vojna...

mdmml | 19.09.2015

Uprimne, myslim si,ze NIE. Pretoze teraz je presne ten cas, zobrat osud do vlastnych ruk a nic nenasvadsuje tomu, ze to aj nase vlady skutocne robia aj ked to hovoria a ludia absolune nechapu co sa deje aj ked par mozno tusi. Ich eu-poslanci hlasuju presne opacne. EU komisia nehovoriac, a uplne potvrdenie su vyhlasenia RKC papeza. Dalej si myslim, aj s odkazom na toto video, ze sa nejedna o to co bude, ale co uz je-online nam je prezentovana hybridna vojna, v plnom prude, zatial s oznacenim najvacsi exodus ludi od 2SV. Podla mojho nazoru je to odkazom tohoto videa p. Pjakina, kde to jasne aj formuluje: "Neubranite sa-pridete o uzemie" co moze ale aj znamenat: "Nerozumiete-sami si podrezete krk. Odhliadnuc od dost submisivnej polohy pri vypovedi, co nebyva zvykom. Dalej viac krat vyzdvyhuje postoj Madarska pri hajeni zaujmov a honot Europy, ale moj nazor je, ze Madarsko haji v prvom rade svoje zaujmy, pretoze prave podla velmi podobneho projektu vzniklo a jeho elity su si toho vedome, ak sa nemylim aj na nasom uzemi v minulosti bol Budinsky pasalik a trvalo tristo rokov aby sa to zmenilo(Majster kat). Co zanechalo pre nas tazke nasledky do dnes a podobne by boli aj pre Madarsko. Podobny projekt, si myslim, je aj Ukrajina a mozeme prave teraz vidiet na co... Myslim si, ze Nemecko ma znova ulohu ako uz v minulosti na vyvolanie 3SV a Merkelova sa zapise do dejin ako Hitler2 a na Mnichovskej zrade sa v Bruseli uz horuckovito pracuje(kvoty). Moj nazor, ze nasledky budu nezvratne, o tom tu ide rec, velmi rad by som sa mylil...

Přidat nový příspěvek