Vlkova naivita?

Hana | 17.09.2015

Já tedy, na rozdíl od Vlka, věřím, že USA ve financování této migrace do EU prsty mají. Komu jinému by vyhovoval chaos v EU? A že by si to dovolila financovat např. Saúdská Arábie bez vědomí USA, svého nejlepšího spojence, tak tomu zase já, Vlku, nevěřím. A napsat v dnešní době, že USA jsou spojencem EU, když se USA chovají k EU jako protektor ke svým koloniím, to už chce hodně velkou dávku naivity. A kdy v historii, Vlku, se USA chovali k Evropě jako ke svému spojenci? Mohl by mi to někdo připomenout? Vše, co kdy pro Evropu udělali, si nechali velmi draze zaplatit. Jejich relativně dobrá životní úroveň je podložena haldou mrtvol po celém světě. Také Vlkovi uniklo, že zatímco sankce vůči Rusku EU ekonomicky významně poškozují, vzájemný obchod mezi USA a Ruskem roste. Tyto informace se dají snadno vyhledat i na, dle Vlka, relevantních zdrojích. Pochybuje dnes někdo o tom, že politici EU sankce vyhlásili pod tlakem USA a to bez ohledu na názory evropských podnikatelů? Ale beru tento článek jako osobní názor člověka, jenž dělá velmi dobrou práci, zvláště při zveřejňování objektivních informací o situaci na Ukrajině, ale velmi těžce nese, pokud má někdo vůči jím publikovaným názorům výhrady, proto také nepřipouští diskuzi u mnoha článků na jeho web stránkách.

Přidat nový příspěvek