struktury

NicNezNULA(nejsemHenry) | 14.09.2015

Pokud GP používá jako médium nějaké struktury, pak nechápu, jak si může např. BIL DER BERG jako skupina vůbec dovolit o něčem hlasovat, jak vyplynulo z prohlášení Šláfenberga, že on (hrdina) hlasoval proti bombardování Jugoslávie. A následně (dle Pjakina) to GP řešil přes Kisingera, který měl volat Primakovovi, aby otočil letadlo atd..... Tedy lokální "prediktor" USA šel proti GP (co se týče Jugoslávie)? Vzpomínám si také na prohlášení Kisingera, že Srbsko bojuje proti separatismu, což tehdy bylo zcela mimo mainstream. Kisinger se vůbec jeví jako dost oblíbené médium GP. Takže zůstává otázkou, proč do Číny neletěl třeba přímo Kisinger anbo tam byl? Nevím. Tedy ke GP - mě spíš zajímá "jak" to dělá, než "kdo" to konkrétně je... Připadá mi, že mnoho sdělení Pjakina, vyvolává další lavinu otázek (příklady - co se nachází v podzemí Ležáků v souv. s atentátem na Heidricha, možné znovusjednocení Československa). Psaki je jednou nevzdělaná (ničevo ne znájut....) podruhé je zase relativně geniální. Jinak proti Pjakinovi naprosto nic nemám, myslím, že mi v mnoha věcech otevřel další obzory, jak se říká. On prostě toho víc moc a těžko se to vstřebává bez opravdu podrobné znalosti KOBADOTU.

Přidat nový příspěvek