Re: Re: kto tvorí GP?

nula | 13.09.2015

Ahoj Hoxi, já se teda vůbec necítím dostatečně znalej na to, abych mohl zabředávat do nějakých hlubších polemik a diskusí, ale z hlediska té tématiky GP mě osobně zaráží / vadí ten fakt, že pokud vlastně nejsem schopný přesně definovat, co ten pojem obnáší, resp. to jako posluchač pana Pjakina nevím (nechci říkat, že to neví, nebo není schopný definovat pan Pjakin), tak pak těžko můžu s tím pojmem nějak dále operovat a tudíž jako posluchač pana Pjakina pak těžko můžu chápat návazné procesy, které pan Pjakin popisuje, ve kterých GP hraje nějakou roli.

Nevím, no, asi je to tím, že mi humanitní vědy nikdy nešly a v něčem jako jsou technické obory bývá dobrý zvykem, pokud nějaký pojem používáme a operujeme s ním, tak ho prvně přesně definovat.

Když to řeknu ještě ostřejc - neschopnost přesné definice toho pojmu GP ze strany pana Pjakina (mám pocit, že ho přesně nikdy nedefinoval - ano, video s přednáškou o struktuře společnosti (neřekl bych, že se týkalo pouze struktury elit), které máš na svém yt kanálu, jsem viděl, určitě bylo poučné, možná jsem ho dostatečně ale nepochopil a z toho to celé vyplývá) zavdává dojmu (dost možná mylnému), že ten pojem je uměle vymyšlený, že se jedná o zástupný pojem, protože se přesně neví, kdo za některými (řídícími) procesy ve světě / společnosti stojí (jestli Jezuité jak říkají někteří, nebo Vatikán, židi, anglická královská rodina, nebo mimožemšťani, ...), a tak přijdeme s pojmem GP, kterým to vysvětlíme. Což by sám o sobě nebyl problém mít zástupný pojem pro něco, co nejsme schopní přesně definovat, ale problém je to, že to neřekneme posluchačům, ale vůči nim se naopak tváříme, že je to přece nad slunce jasné, co ten pojem znamená a naopak, když se po tom někdo pídí, tak ještě s úšklebkem se ho snažíme "zesměšnit". To už ok není.

Když obrátím tu tvoji otázku "Jak ověříte danou informaci", tak jak vy, kteří hltáte každé slovo pana Pjakina a zprostředkováváte ostatním ty teorie KOB a DOTU, které jeho křídlo hlásá, víte, že to, co tyto teorie a jejich tvůrci / teoretici (včetně pana Pjakina) tvrdí, je (ve všech případech) pravda? Jak ty informace máte ověřené? Nebo taky jen (slepě) věříte bez možnosti faktické ověření? Ale ano, mám problém, že nemám nastudováno.

A jak máte ověřeno, že to křídlo, které reprezentuje pan Pjakin, je opravdu vlastenecké (z hlediska RF) a není právě naopak napojené na struktury GP a nepracuje pro ně? Osobně z toho mám celkem takový pocit, že dochází k přesunu moci z USA (kde vyschly zdroje) do jihovýchodní Asie s centrem v Číně a využívá se hrozby vojenského střetu USA s Ruskem k ovládnutí přírodních zdrojů Ruska Čínou (bez boje, pouze smluvně), takže Rusko je de facto pouze v roli užitečného idiota a bílá část populace v evropské části spláče nad výdělkem v blízké budoucnosti. Ale tak, nemám to ničím podložený, je to jen takovej pocit z toho, jak se věci vyvíjí. Že je prostě chtěný zlikvidovat bílou rasu, která si zvykla na zbytečně moc velký životní standard.

Přidat nový příspěvek