Re: Re: Díky moc za překlad.

nula | 12.09.2015

Ještě bych dodal, že jsem tím chtěl říct taky to, že mi přijde, že dost Čechů a Slováků vkládá do Putina obrovské naděje, že je nadějí lidstva před hegemonií ze strany USA a že nás tady teda všechny osvobodí právě od té ekonomické kolonizace ze strany západu a budeme se mít zase dobře, dojde k nápravě ve stylu toho, jak k tomu došlo v Rusku, kde proběhlo právě po rozpadu SSSR to stejné jako u nás (privatizace), akorát v daleko větších rozměrech a tím pádem se vrátí i Česku a Slovensku zpátky majetek do státních rukou a tím pádem státnost jako taková.

To je podle mě velký omyl, nic takového nám tady Rusové, nebo Putin jako takový, nezajistí. Mají pořád dost práce sami se sebou. Pokud si stejnou nápravu, jakou si zajistili Rusové v osobě Putina, nezajistíme my sami, tak to nikdo za nás neudělá. Je naivní si myslet, že nás zase osvobodí nějaká Rudá armáda stejně jako v 45. Proto jsem tvrdil to, že Rusům jsme volní, akorát oni nás nepotřebujou ekonomicky "exploitovat", jako to dělají anglosasové.

Přidat nový příspěvek