Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Horký podzim na obzoru

asm | 12.09.2015

B2. Kvôli DDoS útoku zvanému imigranti sa zahltí sociálny systém a odvedie sa pozornosť od zachraňovania európskych bánk, čo spôsobí krach finančného a ekonomického systému. Následkom toho ja nešťastný zemepán nebudem mať každý rok nové tablety na hlavu a mobily. Nebudem si môcť kupovať značkové handry. To nevadí, že som sprostý, hlavne že mám značové veci. Nebudem mať na drogy a pivko, dokonca môžno aj schudnem. Všetci sa mi budú smiať pretože len ten, kto sa má dobre má pupok. Nakoniec všetci pomrieme.

B1. Kvôli DDoS útoku zvanému imigranti sa zahltí sociálny systém a odvedie sa pozornosť od zachraňovania európskych bánk, čo spôsobí krach finančného a ekonomického systému. Čo mi až tak nevadí, pretože viem, že tento systém je zlý a vytvára dlhové a úrokové otroctvo. Ešte viac budú potom všetci naštvaní na Ameriku. Nové tablety a mobily každý rok, aby som sa mohol vychvaľovať nepotrebujem. Nepotrebujem ani stále novšie notebooky ako môj sused, ktorý má síce najnovší notebook, ale nevie si ani cd-čko napáliť. Ja sa sústreďujem radšej na spoznanie a ovládnutie operačného systému a na programovanie. Kupujem si síce aj značkové veci, keď na to mám, ale nie som od toho závislý. Pravdupovediac som sa pripravoval aj na život v chudobe. Drogy a alkohol mám na háku. Myslím si, že na Slovensku sme prežili už nie také veci. Viem, že poriadne rozmýšľať som začal, až keď som bol v prdeli po skvelej práci u zahraničného "investora", takže nejaký ten preplesk ľuďom nemusí uškodiť, skôr naopak. Tento robotický systém, keď musím ťahať dvanástky sa mi aj tak nepáči.

Ako by som sa na to pozeral z pozície Vis Maior? Na konci každého školskoho roka alebo semestra prichádza na rad skúškové obdobie. Aj toto obdobie zrejme prišlo, aby sme boli preskúšaní. Vidíme nástup liberalizmu, ktorý so sebou prináša negatívne javy. Je však ľahké byť dobrý v diktatúre, keď to máme prikázané mocou. Ako sa odhalí pravý charakter alebo aspoň rozumnosť? Nastáva zúrivý odpor proti registrovaným partnerstvám prihriatych. Čo to znamená registrovaný? Že budú mať moje meno v nejakom zozname, tým pádom budem známy.

Imigranti. Čo s tým. Dalo by sa vyj...ť so systémom. Keď prijať imigrantov, tak prijať imigrantov. Ako som už písal, mohli by sme prijať ruských imigrantov z Donbasu. Je to však skôr len také získavanie času, pretože kvóty sa budú určite časom zvyšovať.
Imigranti sú takisto dobrým príkladom, ako západ vybabral sám so sebou. Keďže im nejde o nič, len o zisk, východnú európu vyciciavajú. Imigranti tú teraz nechcú ísť preto, lebo je tu relatívna chudoba. Preto by sme možno mali hľadať koncepciu spoločnosti založenú na iných prioritách, ako byť čo najbohatší.

Přidat nový příspěvek