Nikdy predtým som nebol podvedený

Lukáš Matej Andìl | 11.04.2020

Ahojte všetci, volám sa Lukáš Matej Andìl a som zo slovenčiny, som bol na internete a počul som, že ľudia hovoria, že už boli scammed, a naliehavo potrebujem pôžičku, takže som sa bál požiadať o pôžičku online, čo som videl 3 ľudia svedčia o úverovej spoločnosti pani Patricie Kingsmanovej, že tam dostali pôžičku od nej, ktorú som nikdy predtým nepožiadal o pôžičku, a bál som sa, že sa dostanem scammed, ale veril som, čo ľudia hovoria a požiadajte o úverovú spoločnosť a všetko bolo v poriadku a povedali mi, aby som poslal poplatok za prevod, ktorý sa použije na prevod mojej pôžičky, keď mi povedali, že som sa tak bál, že to bol podvod, takže som si sadol a myslel som na to, vrátil som sa k nim a povedal im, že nikdy som to neurobil, ale pani Patricia Kingsmanová povedala, že by som im mala veriť, že mi pomôžu, tak som to urobila, a ja som išiel poslať poplatok, ktorý by podľa môjho názoru mal poslať za prevod svojej pôžičky, práve dnes som dostal upozornenie od chrbtom, že na mojom účte sú peniaze , Dnes som veľmi šťastný, že som nikdy nebol scammed predtým a dostal som pôžičku raz, takže teraz som šťastný a ja a moja rodina bude tiež šťastná, takže každý, kto potrebuje pôžičku, by mal požiadať o túto spoločnosť bez scammed, pretože je skutočné a skvelé a modlím sa, aby ju Boh naďalej používal na pomoc ľuďom, ktorí tam požičiavajú. jej e-mailová adresa je patriciakingsman.loans2016@gmail.com.

Znova zostávam Lukáš Matej Andìl

Přidat nový příspěvek