svedectvo

Melisa | 25.10.2017

Dobrý deň,

 Nemôžem skrývať toto skvelé svedectvo, ktoré sa odohráva v mojom živote, budem milovať každého, aby to vedel a bol účastníkom, preto by som ho chcel zdieľať s celým svetom tým, že by som túto reklamu inzeroval, som pani Mellisa Hammerová meno, žijem v Tennessee United States, chcem poďakovať pani Mellisovej za jej láskavosť k rodinnému životu, nikdy som nevedel, že stále existuje úprimný a dôveryhodný veriteľ ako on na internete a na zemi. Len niekoľko dní som hľadal pôžičku vo výške 95 000 dolárov, pretože som vyčerpal peniaze na kŕmenie, školné, moja práca bola naozaj vyradená z kapitálu a mojich nájomcov. Bol som scammed asi $ 45,000.00 dolárov a ja som sa rozhodol nezahŕňa moju seba v takejto činnosti znova. Ale priatelka z mojich predstavil mi úverovú firmu z dôvodu môjho vzhľadu a činov a tiež sa sťažujem jej. A ja som jej povedala, že už ma o žiadnu úverovú dohodu nezaujíma, ale povedala mi, že stále existuje úprimná veriteľka, s ktorou mi odporučí a dala mi detaily tejto ženy, ktorá sa volá pani Kristinová, povedala mi, nech ma skúšobný proces a som dnes veľmi šťastný a šťastný, dostala som úverovú sumu 95.000 dolárov dolárov touto skvelou firmou Volal pani Kristina Kredit FIRM. Ak potrebujete skutočnú, úprimnú, trvanlivú a skutočne hodnú veriteľku alebo finančnú pomoc a tiež môžete byť spoľahliví a dôveryhodní, schopní splatiť včas finančné prostriedky, radi vám pošleme kontakt na e-mailom na adrese: kredit_kristina@outlook.com A nebudete mať podvody na internete. Môj krásny manžel pozdvihne svoj pozdrav, aj keď nie pre teba, nedokážem predstaviť, ako by mal byť život pre moju rodinu dnes. Prosím, prosím, všetci na zemi, aby mi pomohli poďakovať pani Kristine a jej manažérovi pánovi Lawsonovi a budem vždy zdieľať toto veľké prekvapenie a svedectvo, ktoré sa stalo každodenne v mojom živote.

Přidat nový příspěvek