zopár otázok k téme...

ph4rmy | 21.08.2015

Nerozumiem vzťahom USA a VB v celej tej hre. Je mi jasné, že regionálne elity USA plánujú zaplaviť Európu agresívnymi asociálmi z Afriky a Blízkeho východu a spôsobiť nám tak problémy, ale týka sa to aj VB? Alebo ide o dohodu medzi USA a VB, v rámci ktorej sú migranti nasmerovaní práve do VB a tá ich neprijíma, teda sa hromadia vo FR (Calais)?
A ako mám chápať vetu: „imigranty z Afriky VB přijíma kvúli pokračování svého řízení v Africe“ ? Tak tunel pod La Manche si VB prísne stráži, ale imigrantov ďalej prijíma inými spôsobmi?

A tiež mi prosím vysvetlite, ako sa Európa bráni týmto plánom regionálnych elít USA? Dohodou s Iránom? To zastaví inváziu barbarov na náš kontinent? Nepreceňuje Pjakin vplyv šíitskeho Iránu na islamský svet ("teokratické centrum svetového islamu")?

Len včera nás šticovalo niekoľko vysokopostavených eurozmrdov (generálny tajomník Rady Európy, šéf zahraničného výboru nemeckého parlamentu, hovorkyňa EK) za selektívny výber utečencov a Juncker minulý týždeň hrozil krajinám Ostblocku, že ak nebudú viac solidárne, zavedie povinné kvóty už na jeseň... To je akože tá obrana Európy?

Přidat nový příspěvek