Re: Re: Re: patrioty

ТаuRus | 20.08.2015

Přeložil jsem narychlo, jak ty systémy fungují, abychom už konečně vyjasnili, co vlastně umí.
"Při setkání s Krasuchou - 2 systémy AWACS přestávají chápat, kde jsou svoje, kde cizí a co je třeba řídit.
Sotva se dnes najde podobný analog pro tuto "nejchytřejší" radio elektronickou pušku.V případě potřeby komplex může spálit veškerý elektronický systém nepřátelského letadla, vysoce přesné rakety či družice na nízké orbitě. Ale to jen v krajním případě. Ale jinak "Krasucha -2" je odbornice na vytváření lživých obrazů a doslova "pobláznění" nepřátelských úderných systémů.

"Вряд ли в мире есть сегодня достойные аналоги этой "умнейшей" радиоэлектронной пушки. При необходимости комплекс может просто выжечь все электронные системы вражеского самолета, высокоточной ракеты или низкоорбитального спутника. Но это в крайнем случае. А так "Красуха-2" мастерица создавать ложные образы и буквально "сводить с ума" вражеские ударные системы."

Jako pravidlo, vysoce přesné raketové zbraně se navádí při pomoci nepřerušované výměny radio signálů s velitelským stanovištěm. V NATO takovými stanovišti jsou letadla AWAKS, které se uzavírají na různé družicové systémy. Jakmile AWAKS se dostává do zóny vlivu, stanice REB, s příjemným názvem (Krasucha), se akurátně začlení do všech jeho zajištěných (zabezpečených) kanálů spojení. A potom začíná akurátně měnit signály, předávané letícím velitelským stanovištěm.
Jak tvrdí odborníci a je to potvrzeno i na pokusech, AWAKS velice rychle přestává rozlišovat, kde jsou svoje, kde cizí a nechápe, čím vlastně má řídit. Závěrem se může stát útok na vlastní vojenské objekty, které najednou vypadají, jako absolutně nepřátelské.

"Как правило, высокоточное ракетное оружие наводится при помощи постоянного радиообмена с командным пунктом. В НАТО такими пунктами служат самолеты АВАКС, которые, в свою очередь, замыкаются на различные спутниковые группировки. Так вот, станция РЭБ с ласкающим слух названием, как только АВАКС входит в зону ее действия, аккуратно встраивается во все его защищенные каналы связи. А затем начинает аккуратно искажать передаваемые и принимаемые летающим командным пунктом сигналы.
Как говорят специалисты и это как бы подтверждено испытаниями, очень быстро АВАКС перестает различать, где свои, а где чужие, и не понимает, чем, собственно, надо управлять. Итогом вполне может стать атака на собственные военные объекты, которые вдруг представятся абсолютно враждебными."
http://politicon1.at.ua/forum/144-5164-1

Takže, z toho popisu je zřejmé, že nejde jen o rušení signálů nebo ničení elektroniky nepřátelského objektu, ale o vytváření "klamných obrazů", kdy objekt dělá vše, co mu velí ruská stanice.
Samozřejmě v minulém svém příspěvku jsem neměl na myslí, že ruská stanice dokáže řídit i pilota letadla. Ale zařídí vše tak, aby pilot na svých přístrojích viděl chybné a klamavé údaje.
Doufám, že mi odpustíte drobné chyby v překladu nebo překlepy, neměl jsem moc času.:)

Přidat nový příspěvek