Dodatok autora 1: Mikroorganizmy – neznáma zbraň na 5. Priorite zovšeobecnených prostriedkov riadenia.

Laik | 25.08.2015

„Kamienky“, ktorými som tento týždeň doplnil svoju mozaiku poznania, vrátane tých, ktoré mi priniesla táto diskusia, ma priviedli k rozhodnutiu, aby som svoj článok doplnil.

Mikroorganizmy žijú tam, kde majú vytvorené vhodné podmienky. Sme svedkami prebiehajúceho poklesu odolnosti a rezerv nášho fyzického a psychického zdravia spôsobeného kombináciou viacerých faktorov – hormonálna antikoncepcia, nevhodné užívanie antibiotík, očkovania, pitie nekvalitnej vody, nadmerná konzumácia cukrov, prídavné látky v potravinách, rezíduá rastových hormónov a liekov v mäse, rezíduá priemyselných hnojív v potravinách, GMO produkty... Týmto poklesom odolnosti a rezerv nášho fyzického a psychického zdravia máme v našom organizme vytvorené veľmi vhodné podmienky pre život mikroorganizmov. Prirodzené obranné mechanizmy ľudského organizmu sú tak veľmi oslabené, rovnováha je narušená a v koevolúcii mikroorganizmov a človeka nedominuje človek, ale mikroorganizmy. Tento jav, zbraň na 5. priorite zovšeobecnených prostriedkov riadenia/agresie (1), sa aplikuje ako prostriedok degenerácie a likvidácie populácie pôvodného obyvateľstva Európy v následnosti generácií s cieľom eliminovať chybnú etapu biblického projektu produkujúcu neúnosnú nadspotrebu.

Opísaný problém si už uvedomuje, pravdepodobne nie veľká, ale zato neštruktúrovaná skupina jednotlivcov. Mnohí z týchto jednotlivcov si však myslia, že ich sa opísaný problém netýka, oni jedia zdravé potraviny, nejedia rafinovaný cukor, nepijú sladené a perlivé nápoje, vyhýbajú sa užívaniu antibiotík, hormonálnej antikoncepcii, nefajčia, nepijú kávu a ani alkohol, jedia veľa surového ovocie a zeleniny, z času načas si dajú nejaký ten zdravý očisťujúci alebo obnovujúci prípravok (napr. tibetská kefírová huba, Bolotovov balzam, chlorelalla...), alebo si z doprajú očistnú hladovku... Všetko je to samo o sebe v poriadku. Takto rozmýšľajúci ľudia však žijú v hlbokom omyle. Opísaný problém sa týka nás všetkých. Tých, ktorí o ňom nič nevedia a nedbajú na žiadne pravidlá zdravého životného štýlu a aj tých, čo si myslia, že žijú zdravo a tak je všetko v poriadku. V nás všetkých už totiž prišlo k zníženiu odolnosti fyzického a psychického zdravia, pričom v nás súbežne prebieha proces v ktorom sú hlavným predstaviteľom prvoky a črevné parazity. Tak napríklad, ak jete surovú, doma dopestovanú alebo bio, zeleninu a ovocie, tak spolu s umytou zeleninou a ovocím dopĺňate do svojho organizmu aj prvoky a vajíčka črevných parazitov. Keďže vo Vašom organizme sú pre mikroorganizmy už vytvorené vhodné podmienky (vďaka poklesu odolnosti a rezerv fyzického a psychického zdravia), tak sa vo Vašich črevách vajíčka črevných parazitov vyliahnu, narastú z ich dospelé parazity, ktoré sa začnú rozmnožovať a samozrejme, rozmnožovať sa začnú aj prvoky. Všetko tieto organizmy produkujú toxíny, steny čriev (plocha 200 m2) sa narúšajú, prvoky a vajíčka črevných parazitov sa dostávajú do krvi, tam sa prvoky rozmnožujú, z vajíčok črevných parazitov sa často vyliahnu larvy, a všetky tieto organizmy produkujú v krvi toxické látky, pričom v krvi aj hynú. Následne, skôr alebo neskôr, prichádzajú zdravotné problémy: napr. alergie, akné, problémy s prostatou, maternicou, prsiami, štítnou žľazou ...

V nás však prebieha aj ďalší proces. Patríte do skupiny tých, čo toho vedia veľmi veľa o zdravom stravovaní, pravidelne si čistíte organizmus, nejete údeniny, mäsa jete málo, jete iba zdravé potraviny – domáce mäso, domáce a bio mlieko mliečne produkty, veľa ovocia a zeleniny, jete fermentované potraviny, vyhýbate sa sladeniu cukrom, sladíte si domácim medom, nefajčíte, nepijete kávu, alkohol iba občas a aj to v malom množstve, neužívate antibiotiká, neberiete hormonálnu antikoncepciu... Hlavným predstaviteľom tohto procesu sú mikroorganizmy - plesne a kvasinky. Napr. biela kvasinka, alebo čierne plesne... Osobne, ja sám, som predstaviteľom práve tejto skupiny a až uplynulý týždeň som si uvedomil svoju chybu, ktorú som toto leto urobil. Stravoval som sa tak, ako som to opísal vyššie. Nenapadla ma skutočnosť, že ak nevhodne nakombinujem viaceré zdravé produkty, ktoré sú sami o sebe veľmi dobré, alebo ak nevhodne zvýšim množstvo ich konzumácie na úkor „nezdravých“ potravín, tak dosiahnem presne to, čo som nechcel – vytvorím vo svojom organizme vhodné podmienky pre rozmnožovanie a šírenie kvasiniek rodu Candida (najčastejšie biela kvasinka - Candida Albicans (2), možné sú aj: Candida Tropicalis, Candida Krusei, Candida Parapsilosis a Candida Glabrata). Stalo sa, najmä výrazne zvýšenou konzumáciou ovocia a medu som výrazne zvýšil príjem jednoduchých sacharidov. K tomu som pridal ďalšie sacharidy z iných zdravých potravín a fermentované potraviny a výsledok sa dostavil. Vytvoril som vhodné podmienky pre nadmerné rozmnoženie kvasinky Candida Albicans (tento názor je potrebné ešte vedecky dokázať sekvenovaním DNA). Napriek niektorým varovným príznakom - občasné slabé bolesti v oblasti srdca a problém s pohybovou sústavou v oblasti chodidiel (tuhnutie členkových kĺbov a bolesti v pätách pri chôdzi - problém, ktorý som mal 6 týždňov – po 4 dňoch liečby zameranej na likvidáciu Candidy Albicans bolesť už zmizla úplne a tuhnutie členkových kĺbov je po nočnom spánku už veľmi slabé), ktoré som vôbec nedával do súvislosti s premnožením Candidy Albicans, som tento stav zistil až pri kontrolnej analýze kapilárnej krvi metódou intravitálnej mikroskopie. Okamžite som mohol vo svojej krvi pozorovať javy, ktoré poukazovali na intoxikovanú pečeň a zápal žalúdka (k tomu ešte veľa baktérií žijúcich v krvnej plazme, vnútrobunkové baktérie – chlamýdie, prvoky a živé larvy črevných parazitov). O zlepených erytrocytoch v dôsledku poškodenia ich elektrických nábojov ani nehovorím (Candida Albicans produkuje v organizme etanol).

Bielu kvasinku možno pozorovať iba v kapilárnej krvi. Vo venóznej krvi sme ju doteraz nezaznamenali. Znamená to, že sa „usadí“ tam, kde sú tkanivá. Keď som si prečítal informácie o pôsobení Candidy Albican a po uvedomení skutočnosti, že Candida Albicans pôsobí v mojom organizme na ploche 6 000 m2 (plocha kapilár), tak mi trvalo iba dva dni, aby som si obstaral všetko potrebné k systémovému programu obnovenia môjho zdravia.

Přidat nový příspěvek