vlastna skusenost

tulo | 22.08.2015

Takze teraz napisem z vlastnej skusenosti. Zil som dost nezdravo asi tak ako kazdy iny. Diagnostikovali mu dnu ktoru mam po mame. I tak sa moc nezmenilo sem tam nejaky maly zachvat. No ale ako to islo dalej zacal som vnimat ze nieco nie je v poriadku. Zacala sa mi zhorsovat pamet, bol som chronicky unaveny, podrazdeny, vnoci trplo v rukach, pri praci som podaval maly vykon a asi najhorsie ako pre chlapa, zacal som mat problemy s erekciou a doktory nevedeli co stym. A potom som dostal opet dnovy zachvat. A trval dost dlho a dost mi zneprijemnil pracovny zivot. A tu som zacal studovat. Dnu sposobuje kyselina mocova tak som zacal o tom citat a dostal som k prekysleniu organizmu. A vsetko co tam bolo popisane na mna sedelo. Drasticky som zmenil zivotospravu a uz 2 mesiace som len na ovoci, zelenine a sem tam nejaky mliecny vyrobok. Proste strava co najdostupnejsia a s najlepsimi zasaditymi ucinkami. A neverili by ste ako to dokaze cloveku pomoct. Po mesiaci vsetky problemy zmyzli. A ta erekcia je taka ze po orgazme ani nic neprerusujem ale pokracujem dalej. Neskutocne zlepsenie. Verim tomu ze to bol osud aby som zacal takto zit. Takze odporucam vsetkym zasaditotbornu stravu a clanky o prekysleni organizmu!

Ps: je tam tiez spomenute ze tym bakteriam sa najlepsie dari v kyslom prostredi

Ps2: nevyhovarajte sa na kvalitu potravin, jest predsa nieco musite. Ja nemam moznost si dopestovat tak tu nemachrujte stym. Ja si ovocie i zeleninu kupujem v malom zelovoci a je to fajn.

Přidat nový příspěvek